Geveze DiziRamo 36. Birim Fragmanı

3 ay önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Başrollerini Murat Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Sacide Taşaner, Görkem Sevindik gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Ramo dizisi Show TV ekranlarında 14 Ocak  Salı seyircisi ile buluşacak. Yapımcılığını BKM Yapım’ın üstlendiği Ramo dizisinin senaryosunu Yılmaz Şahin yazarken, yönetmen koltuğunda Yağız Yüksek Dağ Akaydın yer alıyor. Dizinin müziklerini bir zamanlar çukurova dizisinin  jeneriklerini hazırlayan Aytekin Ataş yapıyor. 

Ramo Adana’da yaşamaktadır. Adananın yoksul ve fazlaca sorunlu mahallesi olan Taşkapı mahallesinde yaşamaktadır. Ramo mert ve gözü kara bir adamdır. Tüm semt gibi oda dayatılmış mecburiyetle patronu Cengiz için ailesi ile birlikte akaryakıt kaçakçcılığı yapar. CEngiz’in en piş işlerini Ramo ve ailesi yaptıkları halde ellerine geçen para karınlarını bile doyurmaz. Ramo ise bundan böyle bu gidişata dur der. İysan eder ve savaşı başlatır. Savaşı Cengizledir. Ancak Cengiz bu isyanın bedeli olarak Ramo’yu en zayıf yerinden vurur. Aşkından.

Ramo Oyuncu Kadrosu

Ramo (Murat Şimşek)

Ramo yani reel adı ile Ramazan Çukurovalıdır. Merttir, cömerttir ama boyun eğdiği patronu canına tak etmiştir. Ailesi ile Cezgiz için akaryakıt kaçakçılığı yapar ama bir gün ayaklanma edip baş kaldırınca yaşam savaşı başlar. 

Sibel (Esra Bilgiç)

Sibel Ramo’nun sevdalı olduğu kızdır. Başarılı bir avukattır ve Ramo ile düşman ailelerin çocuklarıdır. 

Sabahat (Sacide Taşaner)

Ramo’nun annesidir. Asgari Ramo değin cesur ve korkusuzdur. Oğlu için elinden gelse canını verir.

Boz (Ihtişam Sevindik)

Ramonun ailesinin büyüttüğü ve Ramo’nunda can dostudur. Minik yaşta babasının annesini öldüreceğini fark ettiğinde babası öldürür. Suçu annesi üstlenir ve Boz’u Sabahat büyütür. Ramo’nun hayatında can dostu Ramo birde kalbinin söz geçiremediği Ramo’nun kız kardeşi Fatma vardır. 

Ramo 36. Bölüm Özeti

Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü merakla izlenen, Ramo 36. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 19 Mart 2021, Cuma akşamı yayınlanacak. Ramo yeni birim fragmanı yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Yılmaz Şahin göre kaleme alınan, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Şatafat Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Neşelendirici, Sacide Taşaner,Murat Yıldırım gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Ramo dizisinin son birim fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.