Geveze DiziRamo 28. Birim Fragmanı

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Başrollerini Murat Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Ihtişam Sevindik, İdil Fırat, Sacide Taşaner, Şatafat Sevindik gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Ramo dizisi Show TV ekranlarında 14 Ocak  Salı seyircisi ile buluşacak. Yapımcılığını BKM Yapım’ın üstlendiği Ramo dizisinin senaryosunu Yılmaz Şahin yazarken, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın yer alıyor. Dizinin müziklerini çok eskiden çukurova dizisinin  jeneriklerini hazırlayan Aytekin Ataş yapıyor. 

Ramo Adana’da yaşamaktadır. Adananın fakir ve fazlaca sorunlu mahallesi olan Taşkapı mahallesinde yaşamaktadır. Ramo mert ve cesur bir adamdır. Tüm mahalle gibi oda dayatılmış mecburiyetle patronu Cengiz için ailesi ile birlikte mazot kaçakçcılığı yapar. CEngiz’in en piş işlerini Ramo ve ailesi yaptıkları halde ellerine geçen para karınlarını bile doyurmaz. Ramo ise bundan böyle bu gidişata dur der. İysan eder ve savaşı başlatır. Savaşı Cengizledir. Ama Cengiz bu isyanın bedeli olarak Ramo’yu en güçsüz yerinden vurur. Aşkından.

Ramo Oyuncu Kadrosu

Ramo (Murat Şimşek)

Ramo yani hakiki adı ile Ramazan Çukurovalıdır. Merttir, cömerttir fakat boyun eğdiği patronu canına tak etmiştir. Ailesi ile Cezgiz için mazot kaçakçılığı yapar ama bir gün isyan edip baş kaldırınca yaşam savaşı başlar. 

Sibel (Esra Bilgiç)

Sibel Ramo’nun sevdalı olduğu kızdır. Başarılı bir avukattır ve Ramo ile düşman ailelerin çocuklarıdır. 

Sabahat (Sacide Taşaner)

Ramo’nun annesidir. Asgari Ramo kadar cesur ve korkusuzdur. Oğlu için elinden gelse canını verir.

Boz (Ihtişam Sevindik)

Ramonun ailesinin büyüttüğü ve Ramo’nunda can dostudur. Ufak yaşta babasının annesini öldüreceğini ayrım ettiğinde babası öldürür. Suçu annesi üstlenir ve Boz’u Sabahat büyütür. Ramo’nun hayatında can dostu Ramo birde kalbinin söz geçiremediği Ramo’nun kız kardeşi Fatma vardır. 

Ramo 28. Bölüm Özeti

Ramo, yeni bölümü ile 15 Ocak Cuma 2021 tarihinde Show Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678