Sinema Haberleri‘Punky Brewster’ın Bitmiş Çevrimi Prömiyer Tarihini Aldı

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Dizinin yeni versiyonu Peacock’ta yayınlanacak..

Peacock, sevilen olağan sitcomun yeni versiyonu için prömiyer tarihini belirledi. “Punky Brewster”, yayıncıda 25 Şubat 2021 tarihinde prömiyer yapacak. Serinin 10 bölümünün tamamı tek seferde yayınlanacak. çok eskiden parlak bir genç kız olan ve 1980’lerin dizisinde koruyucu bir baba göre büyütülen Punky, hemen hayatını rayına oturtmaya çalışan üç çocuklu bekar bir anne. 

Yeni dizide Punky (Soleil Moon Frye), kendisine gençliğini andıran koruyucu sistemdeki Izzy (Quinn Copeland) ile tanışacak. Cherie Johnson, Punky’nin en iyi arkadaşı Cherie rolünü baştan canlandırıyor ve dizide keza, Punky’nin eski kocası Travis rolünde Freddie Prinze Jr., Diego olarak Noah Cottrell, Daniel olarak Oliver De Los Santos ve Hannah rolünde Lauren Lindsey Donzis yer alıyor.

“Punky Brewster”, Universal Studio Group’un bölümleri olan UCP ve Universal Television’dan geliyor. Steve ve Jim Armogida kadar yazılacak ve yürütücü yapımcılığı üstlenilecek. Frye, orijinal dizi yaratıcısı David Duclon ve Jimmy Fox’la birlikte yönetici yapımcı olarak görev yapıyor. Main Event Media ve All3Media America şirketi prodüksiyonu ortaklaşa yapacak.

1984 ile 1988 aralarında dört sezon yayınlanan orijinal “Punky Brewster”, Peacock’da yayınlanmak üzere çoktan hazır. Bu seri, yayın hizmetinde yeni versiyonları ortaya çıkacak olan popüler yapımlar olan “Saved by the Bell” ve “Psych”e katılıyor. “Psych”, Temmuz 2020’de, orijinal film “Lassie Come Home” filminin yeni projesi olarak yayınlanırken, Tracey Wigfield’ın “Saved by the Bell”i ilk sezonunu kasım ayında yayınladı. Yakında, “MacGruber” ve “The Fresh Prince of Bel-Air” listeye katılacak.

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678