Rüya TabirleriPatates Bakmak

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Patates Görmek Ne Anlayış Kazanç, İslami Patates Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Patates Görmek Ne Kavrayış Kazanç?
Mülk ve nimete, Birçok patates aldığını bakmak bereket ve verimli geçecek bir yıla, Patateslerin bir kısmının çürük olduğunu görmek nimetin bin kısmının elden çıkmasına yoksa değişken kazanca kötüye işaret eder.Rüyada patates bakmak mülk, nimet, şöhret, mutluluk ve rahatlığa işarettir. Patates soymak, kısmete ve özlem edilen bir murada; patates ekmek, yeni ve çok kazançlı bir işe başlayacağınıza; patates almak ya da bulmak, ümit edilmeyen yerden önemli bir miktarda para geleceğine; patates satış, malınızın ziyan olacağına işarettir. Patates ekmek, yeni ve çok para getirecek bir işe başlamaya yorumlanır.Rüyada patates görmek mülk, şöhret, mutluluk ve refaha yorumlanır. Patates soymak, kısmete ve istek edilen isteğe sinyâl eder. İş hayatında büyük başarılar elde edeceksiniz.Mülk olarak yorumlanır. Filizlenen patates paranın önündeki engeldir.Rüyada patates bakmak ya da yemek, mal ve paraya isarettir. Rüyasinda bir fazla patates aldigini bakmak, o yilin bereket ve bereket içinde geçecegine kötüye işaret eder. Aldigi patateslerin bir kismini çürümüs oldugunu bakmak, haram mala isarettir. Bir rivayete göre, elinden malinin ve parasinin bir kismi çikar. Bir baska rivayete görede: Rüyada patates görmek ya da yemek yemek, mülk ve berekete isarettir. Patateslerden bir kisminin çürümüs oldugunu bakmak, haram mala isarettir. . Rüyada patates görmek; mala,şöhrete,mutluluğa,gönül rahatlığına, patates soymak; istenilen şeye kavuşulacağına, patates ekmek; yeni ve bol kazançlı bir işe başlanılacağına, patates elde etmek; hiç ummadığınız bir yerden,elinize büyük miktarda para geçeceğine, pazarda ya da başka bir yerde fazla sayıda patates bakmak; içinde bulunduğu senenin görebilen kişi açısından fevkalade geçeceğine,giriştiği her işten çok büyük kar sağlıyacağına, patates satış; elinden para çıkacağına işarettir. Rüyada Patates görmek ne demektir, Rüyada Patates görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Patates gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Patates İslami olarak neye kötüye işaret eder, Patates rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678