Kadınca Parlak Saçlar İçin Bakım Öneri

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Yaz ve kış mevsimlerinde tırnaklarınızdan tutun saçlarınıza kadar bütün vücudunuz hırpalanma evresi geçirmiştir her halde. Yıpranan ve cansız dış görünüş şampiyon saçlarımızın kötü görünmeye devam etmesi de cabası. İşte size parlak saçlar için bakım önerileri.

* Saçlarınıza, banyo yapmadan önce organik zeytinyağı ile masaj yapınız. Ve zeytinyağının saçınızda 1 saat beklemesini sağlayınız. Sonra istediğiniz şampuan kullanabilirsiniz.

* Saçlarınızı besleyen öteki ürünse yumurtadır. Yumurta, zeytinyağı, badem yağı ve lavanta yağından 1 tatlı kaşığı alarak karışımı hazırlayın ve saçınıza sürün. sonradan saç kepiyle kapatarak 1 saat bekleyin ve ara ara masaj yapmayı unutmayın.

* 10 damla Hindistan cevizi yağı, 10 damla zeytinyağı, 10 damla badem yağı ve 10 damla susam yağını cam bir kâsenin içine koyarak karıştırınız. sonra parmaklarınızı bu karışıma bandırın ve saç diplerinizden saç uçlarına kadar masaj yaparak sürün. Streç folyo ile sarın ve 45 dakika bekletin. daha sonra yıkama işlemine geçebilirsiniz.  Parlak saçlara kavuşmanız için bunlar manâlı detaylardır. Ve haftada en 2 defa bu yağ özlü saç maskesini uygulayın.

* Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun verdiği ısırgan özlü suyla saçınızı yıkamanız, saçınızın hem uzamasına keza sağlam kalmasına keza de kırıkların oluşmasına engel olması bakımından fayda sağlayacaktır.

Etiket saç parlak saçlar aydınlık saçlar için öneriler parlak saçlar için ne yapabilirim parlak saçlar için doğal bakım aydınlık saçlara nasıl sahip olabilirim? Saç Bakımı

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781