Rüya TabirleriPancar Bakmak

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Pancar Görmek Ne Kavrayış Kazanç, İslami Pancar Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Pancar Görmek Ne Anlama Gelir?
Mülk ve avantaj elde etmeye yahut bayan cihetinden gelecek üzüntüye delalet eder.Rüyada pancar gibi kış sebzelerini yiyenin, karışıklığa uğrayacağına işarettir Pancar gibi kış sebzeleri yemek hayatın karışıklığa uğrayacağına yorumlanır. Kişinin hakkı olan parayı alacağına muhabere eder.Rüyada çeker pancar bakmak, sonunda fazla kar edecek bir ise gireceginize delalettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada pancar bakmak, üzüntü ve kedere isarettir. Rüyada pancar bakmak; bolluk ve berekete, pancar ekmek; akraba yada tanıdıklardan birine yardımda bulunmaya, pancar yemek yemek; isteğinin yerine gelmesine, pancar turşusu yemek yemek; malın artmasına işarettir. Rüyada Pancar bakmak ne demektir, Rüyada Pancar bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Pancar gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Pancar İslami olarak neye kötüye işaret eder, Pancar rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678