Rüya TabirleriPalabıyık Bakmak

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Palabıyık Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Palabıyık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Palabıyık Görmek Ne Kavrama Gelir?
Rüyada palabiyikli bir kimse ile karsilasip onunla konustugunu gören gurbette kimsesi varsa ondan bir haber alir ya da eline beklemedigi bir yerden oldukça önemli miktarda para geçer. Kendinizi palabiyikli olarak görmek, kendinizi ufak düsürücü bazi davranislarda bulunacaginiza ve alay konusu olacaginiza yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada biyiginin uzun ve çok gür olmasi, haram bir sey içmeye, zekat vermemeye, emaneti inkar etmeye ve üzüntüye düsmeye isarettir. Rüyada Palabıyık görmek ne demektir, Rüyada Palabıyık bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Palabıyık gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Palabıyık İslami olarak neye delalet eder, Palabıyık rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678