Geveze TeknolojiOnePlus Band tanıtıldı

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Çin menşeli teknoloji firması OnePlus, renkli ekranı, uzun batarya ömrü ve çok sayıda spor modu taşıyan yerinde fiyatlı akıllı bilekliği OnePlus Band’i tanıttı. Minimalist tasarımıyla ve 3 farklı renk seçeneğiyle kutudan çıkan bileklik, 5 ATM basınca dek suya dirençli IP68 sertifikası ile birlikte geliyor. Bileklik, günlük kullanım senaryolarına tarafından değişmekle birlikte tek şarjla 14 güne dek başvuru formu süresi vadediyor. 37 öbür ekran tasarımı ve 12 öbür spor modu yer alan zeki saatte, nabız sürekli olarak açık kalabiliyor.

OnePlus Band tanıtıldı

OnePlus Band özellikleri ve fiyatı

1,1 inç boyutundaki ekranında 126 x 294 piksel çözünürlük sunan OnePlus Band modeli, AMOLED ekranla birlikte geliyor. 37 bambaşka tema seçeneği yer alan bilekliğin üzerinde fiziki bir düğme yer almıyor. Siyah, Lacivert ve Mandalina Grisi renk seçenekleriyle kutudan meydana çıkan model, kayışla birlikte 22,6 gram ağırlığa sahip. OnePlus Band, tüm sporlar ve aktiviteler için 12 bambaşka çalışma modu ve bedava eğitim paketiyle birlikte geliyor. 5ATM ve IP68 su geçirmezlik sertifikasına sahip olan bileklik, bir Android zeki telefona (Marshmallow ve üstü) kopamamak için Bluetooth 5.0 irtibat teknolojisini kullanıyor. Bileklik, telefonunuz için müzik çalma kontrolü ve uzaktan kamera deklanşörü gibi bazı özellikler sunarken, OnePlus marka cihazlardan birine sahip olanlar için Zen Modu ile senkronize olabiliyor.

OnePlus Band’in pil kapasitesi tam olarak açıklanmasa da, tek şarjla iki haftaya dek kullanılabileceği söylendi. Elbette kızılötesi sensörü, yürek hızı monitörü ve uyku takibi yoluyla kandaki oksijen (SpO2) oranının izlenmesi dahil edinmek üzere bir takım özellikler açıldığında bu vakit kısalacaktır. Elde edilen bu veriler, Google Play dilekçe mağazasında yayınlanan OnePlus Health uygulamasından ayarlanabilecek ve peşine düşüp takip edilebilecek.

OnePlus Band, 35$ fiyat etiketiyle piyasaya çıkacak. Bilekliğin, çıkış tarihi ise demin açıklanmadı.

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678