Rüya TabirleriNişan Bakmak

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Nişan Bakmak Ne Anlama Kazanç, İslami Nişan Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Nişan Görmek Ne Anlayış Gelir?
madalya türü nişanı bakmak yoksa bunu göğsüne takınmak makam ve mevkiye, asalet ve itibara; Bir hayvanda yoksa diğer bir şeyde bir nişan (bulgu, alamet?i farika) bakmak, görülen şeyde meydana gelecek belirgin bir değişikliğe, Bedeninde bir nişan görmek -görünen yerde ise- bir ayıbın ortaya çıkmasına, elbise altına geliyorsa hayır ve iyilikle anılacak işler yapmaya; Biriyle nişanlardığını görmek uyumlu hayata, kendini işine ve mesleğine vermeye, Nişan merasimi mutluluk ve sürura, huzur ve mutluluğa delalet eder. (Keza Bakınız; Işlemek.)Rüyasında nişan töreninde bulunan kimse yeni şeyler öğrenecek ve yeni kimselerle tanışacaktır.Rüyada kendisinin nisanla onurlandirildigini bakmak, hayatta hiç kimseden yardim görmeden kendi cabasi ile basariya ulasacagina isarettir.Rüyasında bir nişan töreninde yer alan kimse yeni şeyler öğrenecek, yeni kimselerle tanışacaktır. Rüyasında nişanlandığını görebilen kimse de beklediği gibi fırsat bulacaktır.Rüyasında bir nişan töreninde bulunan kimse yeni şeyler öğrenecek, yeni kimselerle tanışacaktır. Rüyasında nişanlandığını görebilen kimse de beklediği gibi fırsat bulacaktır. Rüyada Nişan görmek ne demektir, Rüyada Nişan görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Nişan gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Nişan İslami olarak neye delalet eder, Nişan rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678