Kadınca Minik mutfaklar için pratik dekorasyon önerileri yaşam kurtarıyor!

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Bir evin kalbi erkek veya kadın farketmeksizin mutfaktır. Yemek Yemek yapanların veya mutfak sefası sürmeyi sevenlerin vazgeçilmezi olan mutfağın düzeni epeyce önemlidir. Fakat ne eyvah ki her mutfak kullanışlı ve fazla bambaşka dekore edilebilecek kadar büyük olmayabiliyor. Bu noktada son dönemlerde daha fazla karşılaştığımız mutfağı minik olan evler için kullanışlı ve basit dekorasyon önerilerini bir araya getirdik! Minik mutfaklar için büyük fikirleri sıraladığımız dekorasyon önerilerine sizde göz atarak ufak mutfağınızı daha elverişli hale getirerek mutfağınızın daha şık ve ferah görünmesini sağğlayabilirsiniz!

Seyyar Dolap Kullanın!

Ufak mutfakları elverişli ayla getirmek için minik dokunuşlar yaparak kendi dünyanıza uygun ışık halkası getirebilirsiniz. Nasıl mı? Bu işe birincil adım olarak seyyar dolaplardan başlayabilirsiniz. İlk olarak mutfakta değerlendirebileceğiniz boşluklara göz atın ve mutfağınızdaki boşluklara yerinde olacak şekilde dolap ilave edebilirsiniz. Böylelikle artı eşyaları ortalık yerde görünmesine engel olarak daha uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Kutu Kullanın!

Mutfağınızda dolap ekleyecek kadar yeriniz olmayabilirsiniz. Bunun için raf şeklinde aralıklara ilave edebileceğiniz kutu rafları dahil edebilirsiniz.

Tezgahları Geniş Tercih Edin!

Eşyaları rahatlıkla sığdırabilmeniz namına tekrar tekrar dolap seçimlerinizi tepede olan ve tezgahın elverişli olması adına da geniş seçim edin. Bu Vesile Ile mutfakta çalışırken keza daha gizli hareket edebilir keza de eşyalarınızı daha dar bir şekilde üstteki raflara yerleştirebilirsiniz. 

Açık Renkleri Tercih Edin!

Küçük mutfağınızı daha geniş ve daha ferah göstermek için olabildiğince koyu renklerden uzaktan durarak açık tonları tercih edin! Açık renkler mutfağınızı olduğundan daha büyük göstermeye asistan olacaktır. 

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781