Geveze TeknolojiMerkez Bankası’nın 7/24 para transferi karşılayan hemen olan ödeme sistemi FAST, kullanıma açıldı

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

BBVA‘nın 2014 yılında 117 milyon dolara satın aldığı mobil banka Simple, kapanıyor. BBVA USA, Simple müşterilerini BBVA hesaplarına geçireceğini söyledi, ama değişikliğin ne süre gerçekleşeceği hakkında veri vermedi. Talk Android’in haberine göre Simple Bank, yüksek faizli tasarruf hesaplarında uzmanlaşmış bir online banka olarak piyasaya sürüldükten daha sonra, mevcut idareli ortam onu ​​imkansız ülkü getirdi. Böylece BBVA da Simple’ın fişini çekti.

Kullanıcılara gönderilen e-postaya tarafından, teşvik ödemeleri ve diğer aracısız olarak mevduatlar bu durumdan etkilenmeyecek. Şirket, kesintisiz şeffaf ve açık irtibat sağlayacaklarını; bu nedenle her adımda kullanıcının ne bekleyeceğini bileceğini söyledi. Gelecekte Simple hesapları, yalnızca BBVA altında işletilecek, oysa müşteriler o zamana dek paralarına adi şekilde erişebilecek. E-postalara tarafından ise gelecekte konuyla ilgili daha pozitif teferruat paylaşılacak.

BBVA, geçişi müşteriler için olabildiğince sorunsuz yapmak istediğini de söylüyor.

BBVA’nın satın alınması sırasında Simple’ın takriben 100 bin kullanıcısı vardı. Simple, 2010’da piyasaya sürüldüğünde, sadece online olan, basitleştirilmiş deneyime ilgi duyan 125 bin kişiden oluşan bir bekleme listesini çabuk topladı. Google Cüzdan da 2016’da kapandığında, olası bir metamorfoz olarak Simple’ı önermişti.

BBVA, yaptığı açıklamada , bir takım değişiklikleri hızlandırırken diğerlerinde çalışmayı durdurduğu için PNC satın almasının bir parçası olarak Simple’ı kapattığını söyledi. Şirket, bu satın alma tamamlandığında eski Simple müşterilerinin PNC müşterisi olacağını da belirtti.

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678