Geveze DiziMenajerimi Ara 29. Birim Fragmanı

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Yönetmenliğini Ali Bilginin üstlendiği Ay Üretim imzalı Menajerimi ara Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşuyor. Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak kadar kaleme alınan dizinin başrollerini Barıştırma Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi başarılı oyuncular paylaşıyor. Meşhur olmanın, ekranlarda gösterilen renkli ve hızlı hayatın akmasında basamak olan menajerlerin çektiği sıkıntılar ve hayatları ile bağdaştırdıkları işlerini anlatmayı hedefliyor. 

Dört başarılı menajer olan Feris, Kıraç, Peride ve Çınar BENLIK adında bir yetenek ajansında çalışırlar. İşleri gereği Meşhur simaların başarılarına basamak olmak için canlarını dişlerine takan, her görüşmeyi yapan, kaprislere ve egolara tahammül yapabilmek için uğraş sarfeden bu dört arkadaş’a meşhur simalar kendi hayatları ile eşlik ediyor. Daha Sonra aralarına az önce işinde fazla yeni olan Dicle katılıyor. Dicle bu hayatın siyah beyaz kısmında kendi hayatıyla yoğrulurken bu işin en daha alçak basamağından başlıyor. 

MENAJERİMİ ARA OYUNCU KADROSU

Kıraç Özdal ( Barıştırma Falay): Çalıştığı ajansın en açgözlü menajerlerinden biridir. Çalıştığı kişiler için canına diine taksada her meslekte olduğu gibi aksaklıklar olur.  Dicle’ninde babasıdır. Ama bu kızı ve kendisi için sonsuza dek saklaması gerektiğini düşündüğü bir sırdır. 

Menajerimi Ara 29. Bölüm Özeti

Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Menajerimi Ara 29. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 14 Mart 2021, Pazar akşamı yayınlanacak. Menajerimi Ara yeni bölüm fragmanı yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Yelda Eroğlu, Yeşim Çıtak, göre kaleme alınan, Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Ayşenil Şamlıoğlu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Menajerimi Ara dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678