Geveze DiziMenajerimi Ara 28. Bölüm Fragmanı

4 ay önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Yönetmenliğini Ali Bilginin üstlendiği Ay Yapım imzalı Menajerimi ara Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşuyor. Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak kadar kaleme alınan dizinin başrollerini Barışma Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi başarılı oyuncular paylaşıyor. Meşhur olmanın, ekranlarda gösterilen renkli ve çabuk hayatın akmasında basamak olan menajerlerin çektiği sıkıntılar ve hayatları ile bağdaştırdıkları işlerini anlatmayı hedefliyor. 

Dört başarılı menajer olan Feris, Kıraç, Peride ve Çınar BENLIK adında bir kabiliyet ajansında çalışırlar. İşleri gereği Ünlü simaların başarılarına basamak olmak için canlarını dişlerine takan, her görüşmeyi yapan, kaprislere ve egolara tahammül edebilmek için uğraş sarfeden bu dört arkadaş’a ünlü simalar kendi hayatları ile eşlik ediyor. Sonra aralarına az önce işinde fazla yeni olan Dicle katılıyor. Dicle bu hayatın siyah beyaz kısmında kendi hayatıyla yoğrulurken bu işin en daha aşağı basamağından başlıyor. 

MENAJERİMİ ARA OYUNCU KADROSU

Kıraç Özdal ( Uzlaşma Falay): Çalıştığı ajansın en doyumsuz menajerlerinden biridir. Çalıştığı kişiler için canına diine taksada her meslekte olduğu gibi aksaklıklar olur.  Dicle’ninde babasıdır. Lakin bu kızı ve kendisi için sonsuza kadar saklaması gerektiğini düşündüğü bir sırdır. 

Menajerimi Ara 28. Birim Özeti

Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü merakla izlenen, Menajerimi Ara 28. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 07 Mart 2021, Pazar akşamı yayınlanacak. Menajerimi Ara yeni birim fragmanı yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Yelda Eroğlu, Yeşim Çıtak, tarafından kaleme alınan, Uzlaştırma Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Ayşenil Şamlıoğlu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Menajerimi Ara dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm ayrıntı internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.