Rüya TabirleriMatkap Görmek

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Matkap Görmek Ne Anlayış Kazanç, İslami Matkap Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Matkap Görmek Ne Anlayış Gelir?
İhtiyaçları gidermeye, şiddet olanı başarıp maksadın hasıl olmasına, yolculuğa, kuyu kazmaya yoksa insan ve hayvanların erkeğine, Matkap ara sıra hileci, barbar ve ağır konuşan kimseye kötüye işaret eder.Rüyada matkap bakmak, hileli ve çok şiddetli bir adama işarettir. Rüyada matkap bakmak, dalavereci ve fazla fena huylu bir adama yorumlanır. Rüyada görülen matkap, çok haksız ve çabuk konusan bir adamdir. Bazen ihtiyaçlan gidermeye ve maksatlara yardim etmeye isarettir. Bazen de, yapilan yolculuga isarettir. Matkap, kuyulari kazmaya ve bol miktarda cinsi münasebet yapan adamlara ve hayvanlarin erkegine isarettir. Rüyada Matkap görmek ne demektir, Rüyada Matkap görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Matkap gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Matkap İslami olarak neye delalet eder, Matkap rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678