Geveze DiziMasumiyet 3. Birim Fragmanı

4 ay önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Fox TV’de yayınlanan Masumiyet dizisi Gold Film göre hazırlanıyor. Yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği dizinin senaryosu Sırma Yanık tarafından kaleme alınırken, dizinin yönetmenliğini ise tecrübeli ad Ömür Atay üstleniyor.

Masumiyet, 19 yaşındaki bir kızın hatalı bir adama aşık olması ve hatalı kararlar almasıyla bir ailenin hayatının nasıl değiştiğini konu alıyor. Bahar (Deniz Çakır), evli ve iki çocuk annesidir. El bebek gül bebek büyüttüğü 19 yaşındaki kızı Ela (İlayda Alişan) babasının 35 yaşındaki patronu İlker Ilgaz’a (Serkan Tütüncü) aşık olur. Üstelik İlker nişanlı ve izdivaç hazırlığı içerisindedir. Buna karşın Ela’ya da ümit verir ve onu edinmek için elinden geleni yapar. Bahar her ne dek Ela’yı engellemeye çalışsa da başarılı olamaz. Ela’nın 19. yaş gününde İlker’in yapacakları Yüksel ailesinin hayatını sonsuza dek değiştirecektir.

Masumiyet dizisinde Hülya Avşar, Ayla Ilgaz karakterine, Mehmet Aslantuğ, Harun Orhun karakterine, Deniz Çakır, Bahar Yüksel karakterine, İlayda Alişan, Ela Yüksel karakterine, Serkay Tütüncü, İlker Ilgaz karakterine, Deniz Işın ise İrem Orhun karakterine yaşam veriyor.

Masumiyet 3. Birim Özeti

Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Masumiyet 3. birim fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 10 Mart 2021, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Masumiyet yeni bölüm fragmanı tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Sırma Yanık kadar kaleme alınan, Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Masumiyet dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm teferruat internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.