Geveze DiziMaraşlı 6. Bölüm Fragmanı

4 ay önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Atv’de yayınlanan Maraşlı dizisinin başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz paylaşıyor. Tims&B Productions kadar hazırlanan dizinin yapımcı koltuğunda Timur Savcı ve Burak Sağyaşar bulunuyor. Arda Sargül’ün yönetmenliğini yaptığı dizinin senaryosu ise Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur kaleme alıyor.

Maraşlı Oyuncu Kadrosu

Burak Deniz, Alina Boz’un başrollerini paylaştığı dizide Kerem Atabeyoğlu, Saygıdeğer Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Kâinat Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala, Bedriye Rosa Çelik Gibi başarılı oyuncular rol alıyor.

Maraşlı Konusu

Özel Kuvvetler’in favori askerlerinden biri olan Celal Kün diğer adıyla Maraşlı, kızı Zeliş ile mutlu bir yaşam sürmektedir. Hayatını kızına adamış eşiyle Zeliş 5 yaşındayken ayrılmıştır. Zeliş’e unutmayacağı bir doğum günü organize eden Maraşlı, gittikleri konser alanında hayatının en acı gününü yaşar. Yüzü maskeli kişiler konsere gelen kalabalığa ateş açar ve bu saldırıda Zeliş ağır yaralanır. Özel Kuvvetler’den iki yıl önce emekli olan Maraşlı’nın artık tek gayesi saldırıdan sonradan konuşamayan kızını iyileştirebilmek ve bunu yapanlardan hesap sormaktır. Özel Kuvvetler’den ayrıldıktan sonradan işlettiği sahaf dükkanına gelen Mahur Türel ile karşılaştıktan daha sonra Maraşlı’nın hayatında yeni bir değişim başlayacak ve bu değişimle birlikte kızının başına gelenlerden sorumluluk sahibi olan kişilere bir adım daha yaklaşacaktır.

Maraşlı 6. Birim Özeti

Maraşlı, yeni bölümü ile 15 Şubat Pazartesi 2021 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.