Rüya TabirleriLiman Bakmak

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Liman Görmek Ne Kavrayış Kazanç, İslami Liman Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Liman Görmek Ne Anlayış Gelir?
Nefret ve şiddetten muhakkak olmaya, rızık ve teşebbüse, ağırbaşlı ve huzurlu hayata kötüye işaret eder.Rüyasında liman gören kimse, gelecekte fazla mutluluk verecek haberler alınacak demektir. Rüyasında liman görebilen kimse, gelecekte çok sevinç verecek haberler alınacak demektir. Sıcacık, rahat, dertlerden, sıkıntıdan kurtuluştur. Rüyada liman bakmak, yolculukla yorumlanir. Bu yolculuk sonunda büyük kazanca ve mutlu bir hayata kavusacaginiza kötüye işaret eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada liman bakmak, her türlü güçlügü yenmeye isarettir. Liman bakmak, huzura, rahata ve güvenlik içerisinde bulunmaniza isarettir. Limanda gemiler görmek, yolcunuz varsa onun gelisine veya evinize fazla misafirin gelmesine isarettir.Rüyada liman bakmak; kuytu ve huzurlu bir yaşam sürmeye, yolunu beklediğiniz bir insanın geleceğine ya da çok sayıda konuk ağırlayacağınıza işarettir. Rüyada Liman bakmak ne demektir, Rüyada Liman bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Liman gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Liman İslami olarak neye delalet eder, Liman rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678