Geveze DiziKuzey Yıldızı İlk Aşk 54. Birim Fragmanı

4 ay önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Işlem Film’in Show TV için yaptığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yönetmen koltuğunda Ersoy Güler oturuyor. Senaryosu da Ersoy Güler kadar kaleme alınan Kuzey Yıldızı dizisinin yapımcılıklarını İnci Gündoğdu ve İsmail Gündoğdu üstleniyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi oyuncuları

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başrollerini İsmail Demirci, Aslıhan Güner paylaşıyor. Bu isimlere Toygan Avanoğlu, Zeynep Kankonde, Uğur Demirpehlivan, Aslıhan Kapanşahin, Cezmi Başat, Hüseyin Soysalan, Eşsiz Karaman, Gizem Güneş, Burak Can, Berfin Nilsu Aktaş, Ecem Çalhan, Ferda Kaynar, Merve Neşe Saçan, Mert Yavuzcan, Yasemin Hadivent, Şükrü Üçüncü, Meltem Tüzüner, İnan Yılmaz, Emrah Özdilek ve Can Kızıltuğ eşlik ediyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi konusu

Karadeniz’in bir köyünde gelişen Kuzey ve Yıldız gençliklerinde birbirlerine büyük bir aşkla bağlıdırlar. Her şey çok fantastik gitmektedir. Sözlenirler fakat çok geçmeden aralarındaki aşk nefrete dönüşecektir. Kuzey, üniversite eğitimi için İstanbul’a gider. İstanbul’da başka bir kadına aşık olan Kuzey, köydeki hayatını geride bırakarak kendine yeni bir hayat kurar. Evlenip çocuk sahibi bile olur. Aradan yıllar geçer ve Kuzey, Yıldız’a yaşattığı şeyi yaşar. Eşi kadar terk edilmesinin ardından kızlarını da yanına alarak gençliğine kadar yaşadığı köyüne geri döner. Oysa köydeki kimse Kuzey’i hoş karşılamaz. Bunların en başında da Yıldız yer almaktadır. Bu zaman dahilinde Yıldız’ın gönlüne Kuzey dışarıda kimse girmemiştir. Yıllarını Kuzey’e olan nefretini körükleyerek geçirmiştir. Kuzey’in köye geri dönmesi karşı çılgına dönen Yıldız, Kuzey’i İstanbul’a göndermek için her şeyi yapacaktır. Yaşanan her şey rağmen Kuzey ve Yıldız arasındaki aşk yeniden alevlenecektir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk karakterleri

Kuzey (İsmail Demirci): Kuzey, Yıldız’ın eski aşığı ve sözlüsüdür. Üniversite eğitimi için köyden şehre göç etmiştir. Orada Yıldız ile aralarındakileri tek taraflı olarak sonlandırarak diğer bir kadınla evlenir. Aradan geçen yılların arkasında karısı tarafından terk edilince çocuklarını da yanına alarak köyüne geri döner.

Yıldız (Aslıhan Güner): Yıldız, Kuzey’in eski aşığı ve sözlüsüdür. Genç yaşında Kuzey tarafından terk edilir. Yıllar boyu Kuzey’i sevmeye devam etse de ona olan nefreti daha ağır basmaktadır. Kuzey, köye geri dönünce onu geri döndürmek için elinden geleni yapar.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 54. Birim Özeti

Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü merakla izlenen, Kuzey Yıldızı İlk Aşk 54. birim fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 06 Mart 2021, Cumartesi akşamı yayınlanacak. Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Ersoy Güler göre kaleme alınan, Aslıhan Güler, İsmail Demirci, Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan, Aslıhan Kapanşahin, Gizem Güneş, Benzersiz Karaman gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen bütün teferruat internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.