Rüya TabirleriKorkaklık Görmek

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Korkaklık Görmek Ne Anlayış Gelir, İslami Korkaklık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Korkaklık Görmek Ne Anlama Kazanç?
Rüyada korkaklik aksiyle yani kahramanlikla yorumlanir. Rüyasinda bir vahsi hayvandan korkarak kaçtigini görmek, kendisine rakipleri tarafindan kurulan bir tuzaktan kahramanca uğraş ederek üstün gelecegine isarettir. Ibni Sirin’e tarafından; korkmak emniyettir, din hususunda Allah’in (CC) gazabindan korkmak, tövbe ve istigfar gerektigine kötüye işaret eder. Bir kimsenin rüyasinda bilmedigi ve anlamadigi bir seyden korkarak kaçmasi, o kimsenin dini inancinin kaslı olacagina isarettir, Rüyasinda öleceginden korkan, çok yasar. Bir baska rivayete görede: Rüyada korkaklik, kazançta haram ve çirkinlikten kaçinmaya yoksa harpte emir ve yasaklara uymaya isarettir. Rüyada Korkaklık görmek ne demektir, Rüyada Korkaklık görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Korkaklık gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Korkaklık İslami olarak neye kötüye işaret eder, Korkaklık rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678