Geveze DiziKırmızı Oda 28. Birim Fragmanı

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Kırmızı Oda, birincil bölümü ile 2020 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu Banu Kiremitçi Bozkurt göre yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Cem Karcı yer almaktadır. Macera türündeki dizi, Tv8 ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Binnur Kaya yer alan Kırmızı Oda dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Binnur Kaya, Meriç Aral, Tülin Özen, Ecem Uzun, Solgün Öden, Gülçin Kültür, gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Kırmızı Oda 28. Birim Özeti

Tv8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü merakla izlenen, Kırmızı Oda 28. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 12 Mart 2021, Cuma akşamı yayınlanacak. Kırmızı Oda yeni birim fragmanı yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Banu Kiremitçi Bozkurt göre kaleme alınan, Binnur Kaya, Meriç Aral, Tülin Itina, Ecem Uzun, Solgün Öden, Gülçin Kültür, gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kırmızı Oda dizisinin son birim fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm teferruat internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678