Rüya TabirleriKeten Bakmak

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Keten Bakmak Ne Kavrayış Kazanç, İslami Keten Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Keten Görmek Ne Kavrama Gelir?
Helal mala, fayda ve örtünmeye; Keten bitkisi gafil kimseye, Ketenciyi görmek zillete, üzüntü ve kedere, kadınlara düşkünlüğe, Keten elbise giymek mal biriktirmeye ve helal rızka delalet eder.Rüyada keten giymek işlerinizde galibiyet sonucu varlıklı olacağınızı muhabere eder. Rüyada keten giymek işlerinizde başarı sonucu varlıklı olacağınızı muhabere eder. Kişinin sağlığına kavuşacağına dikkat çekici eder.Rüyada ketenden bir elbise giydigini gören, helal mülk sahibi olur. Rüyasinda bir tarlada keten bitkisi söktügünü görmek, pismis ete soguk su katmak misalinden, bir isi bozmaya; söktügü ketenleri yığın edip bagladigini ve yigin yaptigini görmek, bir semt halki aleyhinde bazi iftiralarda bulunmaga ya da bir daire veyahut bir is yerindeki çalisanlari patron karşısında kiskirtmaya delalet eder. Rüyada beyaz ve temiz keten, renklisinden iyidir. Rüyada keten attigini görebilen, bereket içinde yasar. Cafer-i Sadik’a (ra) tarafından: keten bakmak helal mal, menfaat, elbise ve örtünme ile yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada keten giydigini görebilen kimse, helal ve iyi mala ve ondan mal biriktirmege muvaffak olur. Keten görmek, nimete de isarettir. Rüyada Keten bakmak ne demektir, Rüyada Keten görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Keten gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Keten İslami olarak neye delalet eder, Keten rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678