Yerel SohbetKdz. Ereğli TSO 100 öğrencinin tabletlerini teslim etti

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nın (TSO) katkılarıyla alınan Eğitim Bilişim Ağı (EBA) uyumlu 100 adet tablet, Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileriyle belirlenen öğrencilere dağıtılmak üzere gerçekleştirilen tören ile mektep müdürlerine teslim edildi.
Gerçekleştirilen organizasyona Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Kdz. Ereğli Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy, Kdz. Ereğli TSO Idare Heyeti Başkanı Arslan Keleş, Kdz. Ereğli TSO Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, Kdz. Ereğli TSO Idare Heyeti Başkan Yardımcıları Ahmet Türk, Tasin Tanyıldız, , Kdz. Ereğli TSO Idare Heyeti Üyesi Özgür Erdoğan katıldı.
Konuyla ilgili data veren Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, yaklaşık 1 yıldan bu yanlamasına dünyada etkin olan pandemi sebebiyle bu yılki eğitim yardımlarının uzak eğitime takviye belirlemek amacıyla tablet olarak yapıldığını söyledi. Okullarda yüz yüze eğitime geçilememesi nedeniyle uzaktan eğitimin büyük önem kazandığını vurgulayan Başkan Arslan Keleş; “Hediye ettiğimiz bu tabletlerle, uzaktan eğitim için zorunlu ekipmanı bulunmayan öğrencilerimizin dezavantajlarının giderilmesine ve bu yöndeki ihtiyaçlarının karşılanmasına katkıda bulunmak istedik. Amacımız; tableti olmadığından derslerini takip edemeyen, arkadaşlarından geri kalan öğrencilerimize destek olmak. Yeni nesillerin bilgiye daha kolay ulaşmasını sağlayacak, onların eğitimlerine katkıda bulunacak, bu ve sözde destekleri imkanlarımız nispetinde gelecekte de sürdüreceğiz. Temennimiz; pandeminin bir lahza önce sona ermesi ve yüz yüze eğitimin en kısa sürede başlamasıdır” dedi.
Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ve Kdz. Ereğli Ulusal Eğitim Müdürü Sayın İsmail Aksoy desteklerinden nedeniyle Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’na teşekkür etti.

Anadolu Ajansı, DHA, İHA göre geçilen tüm Zonguldak haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Zonguldak Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin yasal muhatabı haberi geçen ajanslardır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678