Geveze DiziKardeşlerim 4. Birim Fragmanı

3 ay önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Bu dört kardeş talihsiz bir kaza sonrasında keza annelerini ayrıca babalarını kaybeder ve hayatta bir başlarına kalırlar. Tutunacak dalı kalmayan dört kardeşin en büyüğü olan Kadir ailenin yükünü omuzlarına alır ve kardeşlerinin geleceği için onlara ayrıca annelik hemde babalık yapmaya çalışır. Dört kardeşin hayatı daha aşağı üst olurken tutunacak bir dalları kalmamış yaşam koşulları ayrıntılarıyla zorlaşmaya başlamıştır. Ta ancak anne ve babalarının ölümlerinden sorunlu olan Akif Atakul’un sahip olduğu okulun kapıları kendilerine açılana kadar.

Kadir ailesini ayakta tutabilmek için tüm gücüyle yaşam mücadelesi verirken ağır ağır ortaya meydana çıkan gerçekler herkesi öbür birine dönüştürecektir. 

NGM Media göre Atv ekranı için hazırlanan Kardeşlerim dizisinin yapımcılığını Nazlı Heptürk üstleniyor. Senaryosu Gül Abus Semerci kadar kaleme alınan dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci yer alıyor.

Dizide Celil Nalçakan (Akif), Halit Özgürlük Sarı (Kadir), Ahu Yağtu (Suzan), Cüneyt Mete (Orhan), Fadik Sevin Atasoy (Şengül), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Yiğit Koçak (Ömer), Aylin Akpınar (Emel) karakterine hayat veriyor.

 

Kardeşlerim 4. Bölüm Özeti

atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kardeşlerim 4. birim fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 13 Mart 2021, Cumartesi akşamı yayınlanacak. Kardeşlerim yeni birim fragmanı tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Gül Abus Semerci göre kaleme alınan, Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgürlük Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Amblem Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Iftihar Seyit Yaran, Kâinat Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kardeşlerim dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm teferruat internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.