Rüya TabirleriKapıcı Görmek

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Kapıcı Bakmak Ne Anlama Gelir, İslami Kapıcı Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Kapıcı Görmek Ne Kavrama Kazanç?
Kapıcı olduğunu bakmak memuriyete, kayda değer bir göreve getirilmeye, Bilinmeyen kapıcı işleri kolaylaştıran yahut kişiye zorluk çıkartan kimseye kötüye işaret eder.Kısmet veren, kısmete niçin olan kimsedir. Üniformalı kapıcı, fazla önemli ve nüfuslu biridir.Rüyada kapici bakmak, halkin intizamini saglayan ve yöneten kudretli bir kisi olarak cümle parçası olunur. Rüyasinda büyük bir devlet adaminin kapicisi oldugunu görmek, yakinda isinin büyüyecegine, tüccarsa kazancinin artacagina. memur veya isçi ise maasinin yükselecegine, borçlu ise borcunu ödeyecegine, alacakli ise alacagini alacagina kötüye işaret eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada kapici görmek iyi ve kötü insanlarin kendisine emanet ettigi ve istisare ettikleri büyük bir kimseye isarettir. Rüyada görülen kapici, sebeplerin geçersizligine isarettir Rüyada Kapıcı bakmak ne demektir, Rüyada Kapıcı görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Kapıcı gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Kapıcı İslami olarak neye delalet eder, Kapıcı rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678