Rüya TabirleriJandarma Bakmak

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Jandarma Bakmak Ne Kavrayış Kazanç, İslami Jandarma Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Jandarma Bakmak Ne Kavrama Kazanç?
Bakınız; Polis, Zabıta, Asker.Rüyada jandarma görebilen kişiyi, fazla yakın zamanda büyük bazı uğraşlar bekliyor demektir. Oysa, böylesine bir rüyayı görebilen kişi uğraşlarının sonunda kesin bir başarıya ulaşacaktır. Rüyada jandarma görebilen kişiyi, kısa bir vakit içinde büyük bazı işler bekliyor demektir. Ama, bu rüyayı gören emeğinin karşılığını fazlasıyla alacaktır. Sizi sonu belirsiz birtakım büyük uğraşlar bekliyor.Kişinin korunduğuna ve hayatının kuytu geçeceğine muhabere ederRüyada jandarma görmek basari ile açıklama-lanir. Rüyada kendini jandarma olarak bir karakolda bulundugunu bakmak, yapacagi her iste basariya ulasacagina isarettir. Kara-kolda bir jandarma eri ile karsilasip onunla selamlasmak ya da ko-nusmak bir haber alacagina, bir jandarma bölügünün toplu halde cadde ya da sokaktan geçtigini görmek, bekledigi müjdeli bir habe-ri alacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada jandarma bakmak islerde basanya isaret eder. Ara Sıra de rüyada jandarma bakmak bir haber almaya isarettir. Bazi tabirciler jandarma görmek emniyet ve refah içinde bulunmaya isaret eder, demislerdir.Rüyada jandarma görmek hayırlıdır. Bu insanın korunduğuna, hayatının sıcacık geçeceğine işaret eder.Rüyada jandarma bakmak hayırlıdır. Bu insanın korunduğuna, hayatının kuytu geçeceğine dikkat çekici eder. Rüyada Jandarma görmek ne demektir, Rüyada Jandarma görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Jandarma gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Jandarma İslami olarak neye kötüye işaret eder, Jandarma rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678