Rüya Tabirleriİnat etmek Görmek

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada İnat etmek Bakmak Ne Kavrama Gelir, İslami İnat etmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada İnat etmek Görmek Ne Kavrayış Kazanç?
Kendine aşırı güvenmeye, kibir ve kibir yüzünden ahali nazarında sevimsizleşmeye, musibet ve şerre bulaşmaya, İnatçılık, her hal ve durumda üzüntü ve kdere kötüye işaret eder.Rüyada yapmamakta diretmek, kavgaya isarettir. Bir kimsenin bir mesele üzerinde rüyada inat etmesi, o kimsenin bir kisiyle anlasarak ticaret yapmasina veya kendisine vaat edilen bir seyi istemesine kötüye işaret eder. Rüyada bir baskasinin veya ev halkindan birisinin kendisine karsi bir hususta inatla hareket ettigini görmek, endişe ve sikinti içinde bulunduguna isaret eder. Inat ve israr ettigini bakmak hayir degildir. Bir rivayete tarafından inat ve israr firara ve çekinmeye delalet eder. Bir hususta inat ve israr ettigini görebilen, içinde bulundugu bir isten kaçar. Büyük bir memur ise memuriyetinden istifa eder, bir yerde baskan ya da reis ise isini birakir. Tüccar ise ticaret yapmaktan vazgeçer, sanat sa-hibi ise çalismaz olur. Davasi varsa bundan vazgeçer. Bir baska rivayete görede: Rüyada ayak diremek, musibet yapmaya ya da görmeye isaret eder. Bir kimsenin rüyada inat etmesi, o kimsenin içinde bulundugu bir seyden kaçmasina ya da kavga etmeye yoksa düsmanliga veyahut münakasa yoksa ticaret yapmaya isaret eder. Rüyada kendisinin düsmanlik ve inat ettigini gören kimse, bir isinden dolayi üzülür, gönlü daralir veya millet ondan korku ederler. Rüyada İnat etmek görmek ne demektir, Rüyada İnat etmek bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda İnat etmek gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen İnat etmek İslami olarak neye kötüye işaret eder, İnat etmek rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678