Rüya TabirleriHor ve hakir görmek / edinmek Bakmak

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Hor ve hakir bakmak / almak Bakmak Ne Kavrama Kazanç, İslami Hor ve hakir görmek / elde etmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Hor ve hakir görmek / edinmek Görmek Ne Anlama Kazanç?
: Bir insanı, yaratılıştan gelen özürlerinden dolayı hafife almak veya din kardeşine tepeden bakmak fena huya ve çirkin mizaca, Bir müslümanı değersiz görmek aşağılanmaya, bir şeyden ümidini kesmeye, İnançsız ve günahkarı, zihin ve fena işlerinden dolaayı ayıplayıp hafife almak asalet ve itibara, Bir kimse tarafından hor ve hakir belirmek ilahi destek ve himmete, itibar ve itbar kazanmaya; İtibar sahibi, bilgin ve mücahid kimselerin üzürinde hakirlik izlerinin görülmesi dince zayıflık ve utanca, müslümanların ilgisizliğine ve dinsizlerin baskı göstermelerine kötüye işaret eder. Rüyada Hor ve hakir görmek / olmak bakmak ne demektir, Rüyada Hor ve hakir görmek / olmak bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Hor ve hakir bakmak / almak gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Hor ve hakir bakmak / edinmek İslami olarak neye kötüye işaret eder, Hor ve hakir görmek / olmak rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678