Geveze Teknoloji Honor, yeni dizüstü modeli MagicBook Pro 2021’i duyurdu

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Çin menşeli Honor, CES 2021 sanal fuarında yeni dizüstü modeli MagicBook Pro 2021‘i duyurdu. 16.1 boyutundaki ekranın 1080 x 1920 piksel Full HD çözünürlük sunan aygıt, sRGB renk gamutunun %100’ünü kapsıyor. 4 çekirdekli Core i5-10210U işlemcisinden gücünü bölge bilgisayara, NVIDIA’nın GeForce MX350 ekran kartı eşlik ediyor. Intel’in 10. cins işlemcisi, Turbo Boost teknolojisi ile 4.2 GHz çekirdek saat hızlarına dek çıkabiliyor. İyileştirilmiş ve artırılmış saat hızlarıyla sekiz çekirdekli bu yonga tamamen işlemci bazlı yoğun uygulamalarda önemli performans kazanımları sağlanabiliyor.

Honor, yeni dizüstü modeli MagicBook Pro 2021'i duyurdu

Honor, yeni dizüstü modeli MagicBook Pro 2021’i duyurdu

Cihazın ekran kartı tarafında ise, keza meslek keza de oyun odaklı olması açısından NVIDIA’nın GDDR5 bellekli GeForce MX350 modeli tercih edilmiş. MX350 ekran kartı, uzun pil ömrü ile performans arasındaki dengeyi sağlamak üzere Optimus teknolojisiyle birlikte çalışıyor. Fotoğraf ve video düzenlemenin yanı sıra kayıtlı bir seviyede oyun oynamak için tasarlanan ekran kartı, selefine nazaran 2.5 kata kadar daha yüksek performans vadediyor.

16GB DDR4 sistem belleği ve 512 GB NMVe SSD kullanılan dizüstü bilgisayarın antre çıkış bağlantılarına baktığımızda 3 adet USB Type-A, 1 adet USB Type-C, 1 adet HDMI ve 3.5mm stereo hoparlör portuna yer verildiğini görüyoruz. Cihazın sahip olduğu 56 Wh kapasiteli batarya 11,5 saate kadar başvuru formu ömrü sunarken, 30 dakika çok miktar edildiğinde %50 doluluk oranına ulaşabiliyor. MagicBook Pro keza, bilgisayarın kuvvet düğmesi olarak ikiye katlanan bir parmak izi sensörü ve gizlenebilir web kamera ile birlikte geliyor.

Son olarak MagicBook Pro 2021 modelinin 1000$ fiyat etiketiyle piyasaya çıkacağını belirtelim.

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781