Geveze TeknolojiHitman 3’ten 10 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Casus 47, suikast dünyası üçlemesinin heyecan doymuş son bölümü olan Hitman 3 için geri dönüyor. Sony’nin PlayStation 5 konsolunu tanıttığı “Oyunların Geleceği” etkinliğinde duyurulan aksiyon gizlilik oyunu Hitman 3’ten yeni oynanış videosu yayınlandı. Game Informer kadar yayınlanan videoda, oyunun birincil bölümü olan Dubai görevinin 10 dakikada bitirildiğini görüyoruz.

İlk görevde, dünyanın en yüksek gökdeleni olan Burj Khalifa’da iki hedefimizin peşine düşüyoruz. Yayınlanan oynanış videosuna baktığımızda, Ajan 47’nin yeni ekipmanı ile kameraya daha yakından bakma fırsatı buluyoruz. Kamera, Ajan 47’nin varsayılan ekipmanlarından biri olacak ve her seviyede kullanabilecek. Karakterimizin yeni ekipmanı kapalı olan kapıları açmaya, yeni bilgiler edinmeye ve araştırmaya yarayacak. Ayrıca fotoğraf modu olarak da kullanılabilecek.

Hitman 3'ten 10 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

Hitman 3, 20 Ocak 2021 tarihinde piyasaya çıkacak

Ajan 47, Hitman 3’te kariyerinin en kayda değer kontratları için acımasız bir profesyonel olarak geri dönüyor. Ortalık sakinleştiğinde 47 ve yaşadığı dünya yeniden katiyen eskisi gibi olmayacak. Yaratıcı fırsatlarla batmış egzotik, epeyce detaylı yerleri ziyaret edin. Oyuncunun özgün seçimler yapabileceği, her tarafta oynanabilirlik sunan elle tutulur ve sürükleyici bir oyun dünyasına hazırlanmış olun. Hitman ve Hitman 2’deki bütün bölgeler Hitman 3’e aktarılabilir, bu nedenle World of Assassination üçlemesindeki tüm oyunları oynama fırsatı yakalarsınız. Hitman 2’deki ilerlemeniz de Hitman 3 çıktığında aracısız olarak aktarılır.

Oyun, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One, Google Stadia ve Epic Games Store aracılığıyla PC platformları için 20 Ocak 2021 tarihinde piyasaya çıkacak. Buna ilave olarak oyunun Nintendo Switch sürümü de geliştirilmeye devam ediyor. Oyunun PC sürümünü buradan özlem listenize ekleyebilirsiniz. Standart sürümü 260,00 TL, Deluxe sürümü ise 255,00 TL fiyat etiketleriyle satışa sunulan oyunu, ön sipariş ile satın alırsanız Trinity Pack’e erişim sağlayabileceksiniz.

Son olarak oyunun yayınlanan yeni oynanış videolarına aşağıdan göz atabilirsiniz.