Geveze DiziHekimoğlu 41. Birim Fragmanı

3 ay önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Karga Seven Pictures göre Amerikan yapımı House M.D dizisinin türkiye uyarlanması olarak seyirci karşısına çıkacak Hekimoğlu dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. 2019!un kasımında yada 2020’nin ilk günlerinde seyirci ile buluşması planlanan dizinin yönetmenliğini Yağmur Taylan ve Durul Taylan üstlanirken,  Vatanım Sensin ve Muhteşem Yüzyıl gibi uzun soluklu ve reyting rekoru kıran dizilerin senaristi Berkun Oya kaleme alıyor. 

Başrollerinde son olarak Gülperi dizisinde rol bölge Timuçin Esen ve Netfilix  yapımı Muhafız Hakan dizisinde başrol oynayan Okan Yalabık ve Ebru Özkan paylaşacak. 

Nefroloji konusunda alanının en iyisi ve bölüm başkanı bir hekim. Böylece bir hekim fakat, teşhis konulamayan hastaların tek çaresi, dokunalamayacak enfeksiyon yaralarının beyaz meleği. Yanlız o meleğin altındaki, benlik, kendini beğenmiş ve karşısındakini önemsememnin beraberinde geldiği bir hekim. Çalıştığı hastanede birim başkanı olan Hekimoğlu, tüm ekibine en iyi hekimlik eğitimi verirken bir yandan da onların psikolojilerini bertaraf etmekle meşgul. 

HEKİMOĞLU OYUNCU KADROSU

Ateş Hekimoğlu ( Timuçin Esen)

Hekim Ateş, çalıştığı hastanede en şiddet hastalar ile ilgilenir. Kendisinin kurduğu bir tanı ekibi vardır. Bu grubu nefroloji, onkoloji gibi uzmanlık dalında en iyi eğitim almış hekimler ile oluşturmuştur. Başhekim Maksat ile başı fena derttedir. Çünkü Hekim Maksat kendisinin yalnızca teşhisde değil polikliniktede çalışması konusunda ısrarcıdır. Fakat Hekimoğlu hastaların palavracı şikeyetlerinden fazlası ile bıkkın yalnızca fiilen ihtiyacı olan ile ilgilenmek ister. Bu şart Doktor Amaç’nin tansiyonunu yavaşça yükseltece ve Doktor Ateş Hekimoğlunun koltuğu tehlikeye girecektir. 

Başhekim Gaye ( Ebru Özkan)

Ateş Hekimoğlunun çalıştığı hastanenin Başhekimidir. Alanında en iyi olan Alev Hekimoğlunun yalnızca ihtiyacı olan hastalar ile yok poliklinik hastaları ile de ilgilemesini ister. Lakin bu İstek iki tarafı fazlası ile çıkmaza sokacaktır. 

Doktor Orhan (Okan Yalabık)

Hekim Orhan hastanenin Onkoloji uzmanıdır. Doktor Ateş değin zorunlu ama onun gölgesinde çalışan başarılı doktorlardandır. 

Hekimoğlu 41. Birim Özeti

Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü merakla izlenen, Hekimoğlu 41. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 16 Mart 2021, Salı akşamı yayınlanacak. Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Berkun Oya tarafından kaleme alınan, Timuçin Esen, Ebru Özkan, Damla Colbay, Aytaç Muhakkak, Okan Yalabık, Kaan Şimşek gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Hekimoğlu dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen bütün teferruat internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.