Rüya TabirleriGömülmek Görmek

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Gömülmek Görmek Ne Anlayış Kazanç, İslami Gömülmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Gömülmek Görmek Ne Anlama Kazanç?
Eğer diri diri gömüldüğünüzü gördüyseniz, yakın zamanda ciddi bir kusur yapacaksınız demektir. Eğer diri diri gömüldüğünüzü gördüyseniz, yakın zamanda ciddi bir kusur yapacaksınız demektir. Eğer diri diri gömüldüğünüzü gördüyseniz, yakında koskocoman bir hata yapacaksınız. Bu durumu da düşmanlarınız sizin aleyhinizde kullanacak.Rüyasinda sag oldugu halde gömüldügünü görebilen, düsmanina üstün gelir. Bir toplumun bir kisiyi gömdükle-rini görmek o kisinin ölümüne çalisildigina kötüye işaret eder. Genellik-le bütün gömülme rüyalarinda hayir yoktur. Bazi tabircilere kadar; rüyada gömülmek, on sekilde ifade edilir Yoksulluk, gezi, tatil, zina, zayiflik, , düsmanlik, sikinti, islerin bozulmasi, günah. Rüyada düsmanini gömdügünü gören ona üstün kazanç. Hayvan cinsinden bir seyi gömdügünü gör-mek pismanliga, bir rivayete kadar bir sey almaya, tas gibi bir seyi gömdügünü bakmak, malini sonu olmayan bir seyde zayi etmeye, yoksa birinin yanina itimat vermeye kötüye işaret eder.Eğer diri diri gömüldüğünüzü gördüyseniz, yakında büyük bir hata yapacaksınız. Bu durumu da düşmanlarınız, sizin aleyhinizde kullanacaklar.Eğer diri diri gömüldüğünüzü gördüyseniz, yakında büyük bir hata yapacaksınız. Bu durumu da düşmanlarınız, sizin aleyhinizde kullanacaklar. Rüyada Gömülmek bakmak ne demektir, Rüyada Gömülmek bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Gömülmek gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Gömülmek İslami olarak neye kötüye işaret eder, Gömülmek rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678