KadıncaGenç Tesettür Kombinleri 2021

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

genç tesetttür kombinleri nasıl yapılmalı, nasıl oluşturulmalı hakkında fazla yardımcı bir yazı olacak. Ilk Kez mevcut bir tarzınız varsa, yazı içerisinde ancak püf noktalar ile kendinizi geliştirebilirsiniz. Ama ilk defa bir tarz meydana getirmek istiyorsanız eğer tamamiyle doğru yerdesiniz.

Bize en fazla gelen sorular arasında bu parça şu parça ile nasıl kombinlenir, bunun üstüne ne giyilir biçiminde oluyor. Lakin bildiğiniz üzere konu moda olunca bir genelleştirme gerçekleştirmek muhtemel değil fakat bu yazımızda genel noktaların hepsini ele aldık. Bu yazı sonunda tam anlamıyla olmasa da en azından bir stil oluştururken, bir kombin yaparken neler göz önünde bulundurulmalı, dolapta neler bulunmalı gibi sorular hakkında fikir sahibi olacaksınız.

tesettür genç kombin Genç Tesettür Kombinleri tesettür genç kombin nasıl oluşturulur

Tesettürlü Genç Kızlar Nasıl Giyinmeli

 

Çok genel bir başlık olsa da hepinizi kapsayan bir küçük rehber yaptık ve bunları altında cümleler halinde sıraladık. Genç tesettür kombinleri oluşturulurken nelere uyarı edilmeli, neler kullanmalı, aksesuar seçimi nasıl olmalı aşağı görebilirsiniz.

 

Şal bağladığınız stil çok eşsiz olsun, 2 adet bambaşka şal bağlama modeli öğrenin ve bu modelleri kesintisiz kullanın. İnsanlarda şal modelinizle yer edinin, bu çok hoş bir ilk etkileşimdir. Aşağıda youtube kanalımızda bir örnek verilmiştir. Bu örnek gibi bambaşka şal bağlama türleri bulabilirsiniz. Gerçekten kombinden ziyade en manâlı husus budur.

 

 

Boyunuz kısa ise mutlaka uzun etekler tercih edin, belden aşağı süzülen bu etekler sizi daha uzun boylu gösterir. Pileli ve kalem etekler 2021 yılında çok moda olan modeller, bu modeller mutlaka dolabınızda bulunsun.

 

Eğer sevdiğiniz bir renk yahut, kendinize herhangi bir rengi yakıştıramayanlardansanız o zaman mutlaka dolabınızda siyah ve beyaz renklerde alt ve üst bulundurun. Değişken kaldığınız günlerde size hızır gibi yetişir, siyah beyaz renkler hiçbir ten renginde sırıtmazlar.

 

Gözlük seçimi fiilen fazla kayda değer her gözlük her insana yakışmayabilir, gözlüğü muhakkak internetten almanız önerilmez, şal bağlama modelinizi seçip bir optikçide kesinlikle deneyin. Size özgü gözlüğü edinebilirsiniz.

 

Aksesuar tercihiniz kombinlerinizin daha gösterişli yapar, kolye, künye yada saat tercihleriniz sizi daha şık gösterecektir.

 

Dolabınız mutlaka nude renklerden oluşan şal modelleri bulunsun.

 

Son olarak aşağıda verdiğimiz siteden tüm kombin içeriklerimize ulaşabilirsiniz. Ayrı kombin içeriklerimizde kendinize has stili edinebilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz örnek görsellerin yanı sıra bir fazla farklı stil çeşiti bulunmaktadır.

 

Kaynak: https://www.tesetturgiyim.org/category/kombin/

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678