Rüya TabirleriGemi halat ve zinciri Görmek

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Gemi halat ve zinciri Bakmak Ne Kavrama Kazanç, İslami Gemi halat ve zinciri Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Gemi halat ve zinciri Görmek Ne Kavrama Gelir?
Rüyada gemi halat ve zinciri bakmak selamet, kurtulus, kuvvet ve katlanma ile cümle parçası edilir. Ge-mi zinciri veya halatini yeni, saglam görmek, selamet ve kurtulus sebebinin elde edilecegine, halat veya zincirin eski ya da çürük ol-dugunu bakmak, rüya sahibinin kurtulus yolu sandigi seyin çürük olduguna, halat ya da zincirin koptugunu görmek, dayandigi seyin elden çikmasina delalet eder. Halat ve zincir görmek bazi tabircilere tarafından de yolculuk manasina gelmektedir. Bir gemi zinciri ya da halati satin aldigini görebilen ya da bunlardan birini her nasilsa elde eden yolculuga çikar. Halat ya da zincir uzun ise gezi da uzun, kisa ise gezi da kisa sürecek demektir. Uzun ve yeni ve kuvvetli bir zincire ya da halata sahip oldugunu görebilen yolculukta sela-mete erisir ve hayirlisi ile geri gelir. Halat ve zincirin eski olmasi bu rüyanin aksidir. Rüyada Gemi halat ve zinciri görmek ne demektir, Rüyada Gemi halat ve zinciri görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Gemi halat ve zinciri gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Gemi halat ve zinciri İslami olarak neye kötüye işaret eder, Gemi halat ve zinciri rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678