Kadınca Evlilikte Erkeği Elde Tutmanın Yolları

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Hemen evlilikte herkesin malumu olan kavgalardan biri de senin sözün geçecek yok hayır benim dediğimi yapacaksın tarzında olan tartışmalardır. Fakat biz buna kadınlar literatüründe “izdivaç yuları kimde olacak savaşı” adını veriyoruz. Böyle çetrefilli yollara girmeye lüzum değil fakat.

Evli kadınların potansiyeline bakılırsa olayı bu noktaya dek getirebilme yeteneklerine şapka çıkarsak ta dikkat edeceği bazı noktalarda erkeği elde yakalamak o kadar da şiddet yok gerçekte. Bunun için ortalıkta bas bas benim dediğim olacak diye bağırmanıza lüzum değil, sevgili kadınlar yalnızca buraya kulak verin yeter.

*Ilk Kez yatak biti olmaya hazırlanın. Yani derhal fena düşünmeyin canım. İsteklerinizi eşlerinize gece yastığa başınızı koyduğunda söyleyin ve eşref saatlerini iyi planlayın oysa sizle uğraşmaya mecali kalmadığı sırada bütün isteklerinizi yerine getirecektir.

* Ortalıkta size kadar yanlış bir şey yapıyorsa katiyen başkasına şikâyette bulunmayın, eve geçtiğinizde toplum içinde şişirdiğiniz egoyu azıcık indirebilir ve gerçekle yüzleşmesini sağlayıp pek bir tatlı dil kullanmalısınız ama onu vicdanıyla baş başa bırakmalısınız. Unutmayın her aslanın kalbi yumuşacıktır yalnız öyle egoları vardır ama sırf bu yüzden pençelerinden kurtulamazsınız. Önce egosunu toplum içinde şişirin sonradan akort çekersiniz nasılsa.

*Ve sevgili bayanlar erkeklerin dışarıya arkadaşlarıyla zaman geçirmesine izin verin. Yedi yirmi dört kedi gibi yanınızda taşıyacağınız aksesuar olmadığının farkına varın. Ona sizinle paylaşacağı olayları yaşamasına izin verin. Kendi hayatlarınızda özel olan bir takım şeyler defalarca kalsın ama evliliği canlı tutsun. Hep birbirinizin özelini merek edin. Flört dönemlerinde olduğu gibi, yaşadığı duyguların perçinleneceği olaylar yaratın.

*bundan başka romantizmden bahsedeceksek erkeğe önce siz adım atmalısınız. Hiçbir insan yoktur ancak şımartılmaktan hoşlanmasın.  O halde bir günde siz ağzınıza gül alıp eşinizi uyandırın dırdırı bir kenara bırakın. Bu kadar güç olmasa gerek. Ne lüzum var bunca oyuna, hele birincil siz bir yapın yapacağınızı, gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

Evlilikte erkeği elde tutmanın en önemli sırrı ona itimat etmek ve bunu hareketlerinizle açığa vurmak, şımartmak ve birazcık da egosuna bazı hileli hareketlerde bulunmak. Bitti ötesi sultanlar gibi hayat…

Etiket huzurlu evlilik mutlu izdivaç uzun süren evlilikler erkek bayan ilişkisi kadın ve erkek ilişkisi mutlu ilişki izdivaç Evlilikte Güven Sağlama

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781