Geveze Dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 187. Bölüm Fragmanı

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Atv ekranlarının başarılı dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, başlangıçta 2015 yılında seyircisiyle buluşmuştu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hayatı anlatılmaktadır. Atv ekranlarının en başarılı dizilerinden birisi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, her Salı günü saat 20:00’da Atv kanalında yayınlanmaya devam ediyor. 

Hızır Çakırbeyli, yer altı dünyasını iyi haberdar olan, herkes göre bilinen, güvenilen, sözü özü bir kişidir. Özel hayatında da zorluk içerisinde olan Hızır Çakırbeyli, etrafındaki bütün kadınaların ilgi odağı olmak ister. Hızır Çakırbeyli, devletten gelen bir teklif üstüne ya mafyaya ihanet edecek veya kendini ateşe atacaktır. Hızır Çakırbeyli için savaşan iki bayan elleriden geleni ardına koymacaklardır.

Hızır Çakırbeyli, vakit içerisinde yaşadığı tüm sıkıntıları unutmak için, bütün işlerini İlyas’a devreder ve memleketine yerleşme kararı alır. Birazcık olsun huzura kavuşan aile için fena olayların yaşanması çokta uzakta değildir. Hızır’dan intikam olmak isteyen düşmanları, ellerinden geleni ardına koymazlar. Bütün bu olanların ardındaki Hızır2ın yapması gereken tek şey işlerin başına dönmektir. Fakat bu sefer işler yolunda gitmez ve Hızır’a karşısında büyük bir plan hazırlanmıştır. Bir an da kendisini hapiste bulan Hızır Çakırbeyli, hiç zaman kaybetmeden hapishaneden çıkmanın yollarını düşünür. 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Karakterleri

Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca); Cümbür Cemaat göre Hızır Reis olarak belli Hızır Çakırbeyli, abisi Ömer’in öldürülmesinin peşinde intikam peşine düşer. 

Meryem Çakırbeyli (Deniz Çakır); Meryem, Çakır’ın karısıdır. KocasI Çakır’ın ndan başkasını sevebileceğine olanak deha vermeyen Meryem, Nazli ile olan ilişkisinin de farkındadır. Ailenin başında duran Meryem, gerektiğinde de güvenli olmayan bir kişiliğe bürünebilir.

Ceylan (Sanem Çelik); Eniştesini ölümünün ardındaki ablası ile birlikte yaşadıkları yerden uzaklaşan Ceylan, ona yapılanları katiyen unutmayacaktır. 20 senenin sonunda hesap sormak için çıkan Ceylan, kendisini Çakır’ın karşısında buluverir. Kafasına koyduğunu katiyen geride bırakmayan Ceylan, geri dönüşü ile herkesi şaşırtacaktır.

Ünal Kaplan (Tarık Ünlüoğlu); Yer altı dünyasının baş lideri Ünal Kaplan, kendisine yöneltilen tehditlere karşı epeyce acımasızdır. Hızır Çakırbeyli’nin en büyük düşmanlarından birisi olan Ünal Kaptan, kızı için gözünü kırpmadan herşeyi yapmaya hazırdır.

Yaşar Yetim (Olgun Şimşek); Geri mutasyon işi ile uğraşan Yaşar, çöpten yer alan bireysel atıklar ile çoğu data edinmiştir. İnsanlaarı nasıl kullanacağını gayet iyi bilen Yaşar Öksüz’in dehşet duygusundan haberi dahi yoktur.

Alpaslan Çakırbeyli (Yunus Emre Yıldırımer); Ömer’in oğlu Alpaslan Çakırbeyli, babasının ölümünden sonra annesiyle yeniden görüşmez. Çakır için ailede önemli bireylerden birisidir. Alpaslan Çakırbeyli, epeyce akıllı ve emrhametli birisidir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 187. Bölüm Özeti

atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü merakla izlenen, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 187. birim fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 16 Mart 2021, Salı akşamı yayınlanacak. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Raci Şaşmaz göre kaleme alınan, Oktay Kaynarca,Deniz Çakır, Tarık Ünlüoğlu, Müjde Uzman, Yunus Emre Yıldırımer, Tuna Orhan gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son birim fragmanı ve dizi hakkında merak edilen bütün teferruat internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740