Geveze DiziEşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. Bölüm Fragmanı

3 ay önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Atv ekranlarının başarılı dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, başlangıçta 2015 yılında seyircisiyle buluşmuştu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hayatı anlatılmaktadır. Atv ekranlarının en başarılı dizilerinden birisi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, her Salı günü saat 20:00’da Atv kanalında yayınlanmaya devam ediyor. 

Hızır Çakırbeyli, yer altı dünyasını iyi haberdar olan, cümbür cemaat göre tanınan, güvenilen, sözü özü bir kişidir. Özel hayatında da güçlük içerisinde olan Hızır Çakırbeyli, etrafındaki bütün kadınaların ilgi odağı almak ister. Hızır Çakırbeyli, devletten gelen bir önerge üstüne ya mafyaya ihanet edecek veya kendini ateşe atacaktır. Hızır Çakırbeyli için savaşan iki bayan elleriden geleni ardına koymacaklardır.

Hızır Çakırbeyli, vakit içerisinde yaşadığı tüm sıkıntıları unutmak için, tüm işlerini İlyas’a devreder ve memleketine yerleşme kararı alır. Birazcık olsun huzura kavuşan aile için fena olayların yaşanması çokta uzaktan değildir. Hızır’dan intikam edinmek isteyen düşmanları, ellerinden geleni ardına koymazlar. Tüm bu olanların arkasından Hızır2ın yapması gereken tek şey işlerin başına dönmektir. Oysa bu sefer işler yolunda gitmez ve Hızır’a karşısında büyük bir plan hazırlanmıştır. Bir lahza da kendisini hapiste bulan Hızır Çakırbeyli, hiç zaman kaybetmeden hapishaneden çıkmanın yollarını düşünür. 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Karakterleri

Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca); Cümbür Cemaat tarafından Hızır Reis olarak belli Hızır Çakırbeyli, abisi Ömer’in öldürülmesinin gerisinde intikam peşine düşer. 

Meryem Çakırbeyli (Deniz Çakır); Meryem, Çakır’ın karısıdır. KocasI Çakır’ın ndan başkasını sevebileceğine olanak deha vermeyen Meryem, Nazli ile olan ilişkisinin de farkındadır. Ailenin başında duran Meryem, gerektiğinde de tehlikeli bir kişiliğe bürünebilir.

Ceylan (Sanem Çelik); Eniştesini ölümünün arkasından ablası ile birlikte yaşadıkları yerden uzaklaşan Ceylan, ona yapılanları asla unutmayacaktır. 20 senenin sonunda hesap sormak için çıkan Ceylan, kendisini Çakır’ın karşı buluverir. Kafasına koyduğunu katiyen geride bırakmayan Ceylan, geri dönüşü ile herkesi şaşırtacaktır.

Ünal Kaplan (Tarık Ünlüoğlu); Yer altı dünyasının baş lideri Ünal Kaplan, kendisine yöneltilen tehditlere aleyhinde oldukça acımasızdır. Hızır Çakırbeyli’nin en büyük düşmanlarından birisi olan Ünal Kaptan, kızı için gözünü kırpmadan herşeyi yapmaya hazırdır.

Yaşar Kimsesiz (Olgun Yıldırım); Geri mutasyon işi ile uğraşan Yaşar, çöpten bulunan kişisel atıklar ile birçok data edinmiştir. İnsanlaarı nasıl kullanacağını gayet iyi haberdar olan Yaşar Yetim’in nefret edilen şey duygusundan haberi zeka yoktur.

Alpaslan Çakırbeyli (Yunus Emre Yıldırımer); Ömer’in oğlu Alpaslan Çakırbeyli, babasının ölümünden sonradan annesiyle bir daha görüşmez. Çakır için ailede önemli bireylerden birisidir. Alpaslan Çakırbeyli, oldukça akıllı ve emrhametli birisidir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. Birim Özeti

atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. birim fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 09 Mart 2021, Salı akşamı yayınlanacak. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni birim fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Raci Muhakkak tarafından kaleme alınan, Oktay Kaynarca,Deniz Çakır, Tarık Ünlüoğlu, Müjde Bilirkişi, Yunus Emre Yıldırımer, Tuna Orhan gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.