Geveze DiziEşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 185. Bölüm Fragmanı

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Atv ekranlarının başarılı dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, başlangıçta 2015 yılında seyircisiyle buluşmuştu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hayatı anlatılmaktadır. Atv ekranlarının en başarılı dizilerinden birisi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, her Salı günü saat 20:00’da Atv kanalında yayınlanmaya devam ediyor. 

Hızır Çakırbeyli, yer altı dünyasını iyi haberdar olan, cümbür cemaat tarafından belli, güvenilen, sözü özü bir kişidir. Özel hayatında da karışıklık içerisinde olan Hızır Çakırbeyli, etrafındaki tüm kadınaların alaka odağı elde etmek ister. Hızır Çakırbeyli, devletten gelen bir önerge üstüne ya mafyaya ihanet edecek ya da kendini ateşe atacaktır. Hızır Çakırbeyli için savaşan iki bayan elleriden geleni ardına koymacaklardır.

Hızır Çakırbeyli, süre içerisinde yaşadığı tüm sıkıntıları hatırlamamak için, tüm işlerini İlyas’a devreder ve memleketine yerleşme kararı alır. Birazcık olsun huzura kavuşan aile için kötü olayların yaşanması çokta uzaktan değildir. Hızır’dan intikam elde etmek isteyen düşmanları, ellerinden geleni ardına koymazlar. Tüm bu olanların arkasından Hızır2ın yapması gereken tek şey işlerin başına dönmektir. Ama bu sefer işler yolunda gitmez ve Hızır’a karşı büyük bir plan hazırlanmıştır. Bir an da kendisini hapiste bulan Hızır Çakırbeyli, hiç süre kaybetmeden hapishaneden çıkmanın yollarını düşünür. 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Karakterleri

Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca); Herkes göre Hızır Reis olarak belli Hızır Çakırbeyli, abisi Ömer’in öldürülmesinin peşinde intikam peşine düşer. 

Meryem Çakırbeyli (Deniz Çakır); Meryem, Çakır’ın karısıdır. KocasI Çakır’ın ndan başkasını sevebileceğine olanak dahi vermeyen Meryem, Nazli ile olan ilişkisinin de farkındadır. Ailenin başında duran Meryem, gerektiğinde de güvenli olmayan bir kişiliğe bürünebilir.

Ceylan (Sanem Çelik); Eniştesini ölümünün ardından ablası ile birlikte yaşadıkları yerden uzaklaşan Ceylan, ona yapılanları asla unutmayacaktır. 20 senenin sonunda hesap sormak için çıkan Ceylan, kendisini Çakır’ın karşısında buluverir. Kafasına koyduğunu asla geride bırakmayan Ceylan, geri dönüşü ile herkesi şaşırtacaktır.

Ünal Kaplan (Tarık Ünlüoğlu); Yer altı dünyasının baş lideri Ünal Kaplan, kendisine yöneltilen tehditlere karşısında oldukça acımasızdır. Hızır Çakırbeyli’nin en büyük düşmanlarından birisi olan Ünal Kaptan, kızı için gözünü kırpmadan herşeyi yapmaya hazırdır.

Yaşar Kimsesiz (Olgun Yıldırım); Geri dönüşüm işi ile uğraşan Yaşar, çöpten yer alan bireysel atıklar ile birçok data edinmiştir. İnsanlaarı nasıl kullanacağını gayet iyi bilen Yaşar Öksüz’in korku duygusundan haberi zeka yoktur.

Alpaslan Çakırbeyli (Yunus Emre Yıldırımer); Ömer’in oğlu Alpaslan Çakırbeyli, babasının ölümünden daha sonra annesiyle yeniden görüşmez. Çakır için ailede manâlı bireylerden birisidir. Alpaslan Çakırbeyli, oldukça akıllı ve emrhametli birisidir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 185. Bölüm Özeti

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümü ile 02 Mart Salı 2021 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678