Rüya TabirleriDüzelmek / düzeltmek Görmek

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Düzelmek / düzeltmek Bakmak Ne Kavrayış Kazanç, İslami Düzelmek / düzeltmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Düzelmek / düzeltmek Görmek Ne Kavrayış Kazanç?
Her değişiklik lüzumlu ve gerekli olan düzeltme hayırdır. Yeryüzü şekillerini (dağ, tepe vs.) gereksiz yere düzeltmek, yapılan iyi işleri bozmaya, Bir dağ yoksa tepeyi kendi eliyle düzeltmek, yaptığı eseri kendi eliyle yok etmeye, hayırla anılacak anıdı unutturracak yanlış bir işi veya tasarrufa kalkışmaya, Kendiliğinden engebeli arazinin düzeldiğini bakmak şiddet olan şeyin kolaylaşmasına delalet eder. İş yoksa vaziyetin düzelmesi ayniyle vaki olacak sevindirici gelişmelere kötüye işaret eder. ( Ayrıca Bakınız; IslahEtmek.) Rüyada Düzelmek / düzeltmek görmek ne demektir, Rüyada Düzelmek / düzeltmek bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Düzelmek / düzeltmek gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Düzelmek / düzeltmek İslami olarak neye kötüye işaret eder, Düzelmek / düzeltmek rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678