Geveze DiziDoğduğun Konut Kaderindir 36. Bölüm Fragmanı

3 ay önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

OGM Pictures imzası ile TV8 kanalında seyircisi ile buluşacak dizi Çağrı Sancak yönetmenliğinde Eylem Canpolatın kaleminden yazılıyor.  Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Demirkol’un paylaştığı dizide Fatih Koyunoğlu, Ayça Erturan ve Kaan Taşaner gibi başarılı oyuncular da yer almaktadır. 

Ocak 2020’de seyircisine kavuşması beklenen Doğduğun Konut Kaderindir dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlunun çok okunan kitabı Camdaki Kız romanının günümüz uyarlamasıdır. 

Birbirlerine çok aşık Mehdi ve Zeynep’in dillere epope olan aşklarını anlatacak. Dillere destan fakat yüreklere sancı aşkları. Geldikleri ailelerinin sorumluluğu ve yükleri ile kaynaştırdıkları aşklarının altından kalkabilecekler mi? 

Zeynep ( Demet Özdemir)

Çocukluğundan çektiği acılar ve ruhunda izlerini bırakan travmalardan kurtulmanın yollarını ararken kendisini, tıpkı kendisi gibi yaraları sarılmayı bekleyen Mehdinin hayatının içinde bulur. Henüz 20 li yaşlarında güzeller güzeli kızdır. 

Mehdi ( İbrahim Çelikkol)

Mehdi, Zeynep’i gördüğü an kendisini aşkın kollarına atmış ama geçmiş acılarını bir an unutamamış delikanlıdır. Zeynep onun yaralarını saracak ama Mehdi defalarca ona bir adım geri duracaktır. Ta ki onda kendi yaralarını görene dek. 

Doğduğun Konut Kaderindir 36. Bölüm Özeti

Tv8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü merakla izlenen, Doğduğun Ev Kaderindir 36. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 17 Mart 2021, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Doğduğun Konut Kaderindir yeni birim fragmanı tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Eylem Canpolat, Ayşenur Sıkı, kadar kaleme alınan, Demet Özdemir, İbrahim ÇELİKKOL, Engin Hepileri, Fatih Koyunoğlu, Ayça Erturan, Zuhal Gencer, Nurşim Demir gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm ayrıntı internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.