Geveze Teknoloji Dishonored ekibi yeni bir proje üzerinde çalışıyor

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Dishonored ve Prey gibi özellikle oynanış dinamikleri ile ön planda olan oyunlara imza atan Arkane Studios yeni bir proje üstünde daha çalışıyor. Işyeri bildiğiniz gibi ayrı stüdyolara bölünmüş durumda. Hatta bu stüdyolardan bir adam başına yeni nesil konsollara da çıkacak Deathloop oyunu üzerinde çalışıyor. Aralarında Dishonored esas yapımcılarından Harvey Smith’in de yer aldığı Arkane Austin ekibinin ise ayrı bir proje üzerinde çalıştığı rapor edilmiş.

Dishonored ekibinden yeni bir oyun daha geliyor

Dishonored 2, Arkane Lyon ekibi göre yapılmıştı. Bu ekibin başında olan isimlerden Harvey Smith’in bazı ekip arkadaşları ile birlikte Austin ekibine katıldığı ve burada yepyeni bir oyun üzerinde çalıştıkları belirtilmiş. Henüz duyurusu yapılmayan bu proje ile ilgili konuşmaktan kaçınan Smith, kendisine yöneltilen sorulardan sonra “Deathloop projesinde çalışmıyorum. Dishonored ve Prey gibi oyunlara imza atan ekip ile ayrı bir oyun üstünde çalışıyoruz” açıklamalarında bulunmuş. 

Alt bu projenin ne olduğu ile ilgili bir ipucu vermekten ise kaçınmış. Muhtemelen yeni bir proje olduğu açıklanmış bu oyunun küçük olsa da Dishonored 3 olma ihtimali de bulunuyor. Ast Arkane stüdyolarının Zenimax Media’ya yan olduğunu da hatırlatalım. Bu proje de diğer yeni yapılan Zenimax, Bethesda yapımlarında olduğu gibi Microsoft platformlarına özel olarak kalacaktır.

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740