Rüya TabirleriDelik / delik delmek Bakmak

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Delik / delik delmek Görmek Ne Anlayış Gelir, İslami Delik / delik delmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Delik / delik delmek Görmek Ne Kavrayış Gelir?
Duvar vs. deliği giz araştırmaya, meslek ve diğer hususlarda meydana gelen pürüzlere; Sağlam yapıları ya da sert cisimleri deldiğini görmek bakire kızlara sarkıntılık yapmaya yahut ülkede gezinerek haber araştırmaya veya ev halkının gidişatının bozulmasına, belik başlamak bazen müfettişlik yapmaya, Bir evi delip eçiri girmek, o evin kadınına musibet yapmaya; Delik açtırmak bazen muteber eserlerden araştırma yapmaya delalet eder.Yakında uzun bir seyahate çıkacaksınız.Yerde açılan delik, ani çıkacak güçlüktür. Duvarda açılan delik ise olumlu haberdir. Duvardaki sıra sıra delikler, kişinin evini değiştireceğini açıklar. Delikten çıkarılan bir şeyler de güçlüğü izleyen kısmettir. Rüyada Delik / delik delmek bakmak ne demektir, Rüyada Delik / delik delmek görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Delik / delik delmek gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Delik / delik delmek İslami olarak neye delalet eder, Delik / delik delmek rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678