Rüya TabirleriCünüplük Görmek

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Cünüplük Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Cünüplük Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Cünüplük Görmek Ne Kavrayış Gelir?
Cünüp olduğunu bakmak, abdestsiz olarak bir ihtiyacını gidermeye çalışmaya, Cünüp olarak namaz kıldığını görmek ibadet gayesiyle yolculuğa çıkmaya (hac, umre vs.) yahut dininin bozuk olmasına; Kendini cünüp bakmak, adının bir meseleye karışmasına; Cünüp olduğunu ve yıkanmak için su aradığı halde bunu bulamadığını bakmak, dünya ve öbür dünya işlerinde güçlüğe uğramaya; su bulup yıkanmak ise, istek ettiği şeylerin gerçeklemşesine delalet eder.Bir kimse rüyada cünüp oldugunu görse o kimse abdestsiz olarak bir ihtiyaci için çalisir. Cünüp olarak namaz kildigini görebilen kimse ibadet için yolculuga çikar. Bazilar da, o kimsenin dini bozuk olur, dediler. Bazilari ise, kendisini cünüp olarak görebilen kimsenin isminin bir meseleye karismasina isarettir, dediler. Cünüp oldugu halde yikanmak için su bulamadigini görebilen kimse, özlem ettigi dünya ve öbür dünya islerinde güçlüge düser. Rüyada Cünüplük görmek ne demektir, Rüyada Cünüplük görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Cünüplük gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Cünüplük İslami olarak neye delalet eder, Cünüplük rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678