Geveze DiziÇukur 119. Birim Fragmanı

3 ay önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Her Pazartesi Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur, birincil bölümünden itibaren seyircisinden tam anekdot almayı başardı. Başrollerinde Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı dizide aksiyonun yanı sıra aşk dolu sahnelerde yer almakta. İstanbul’un en sıkıntılı mahalleleri aralarında yer alan Çukur’u güç günler beklemektedir. Epeyce acayip bir hikayesi olan Çukur dizisinde, Yamaç’ın yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkada bırakarak yeni bir yaşam kurmuştur. Bir gece karşısına meydana çıkan Sena’yı gören Yamaç, o gece ölümsüz aşkı bulduğunu düşünür. Az Önce birbirlerini tam anlamıyla tanımayan ikili hayallerinin ardından koşmaya başlarlar. Ama Yamaç ve Sena’nın tehlikeli geçmişi hayallerini gerçekleştirmelerine engel olacaktır. Masal gibi sürekli bir ilişkinin sonunu Yamaç’ın ailesi bozar. Oysa Sena, hala hazırda neler olduğunu bilemez. Bu garip hikayenin yönetmenliğini Sinan Öztürk üstlenmekte.

‘İlk görüşte aşk’ kelimesini tam anlamıyla yaşamış Yamaç ve Sena’nın Paris’te geçirdiği romantik vakitler, ekranlarda büyük alaka gördü. Hemen Şimdi 4-5 gündür birbirlerini tanıyan Yamaç, Sena’ya evlilik teklifi ederek hayatlarının en mutlu anlarını yaşamalarını sağlar. Çukur, İlk bölümü ile ekran başındakilerden gerek reyting sonuçlarında gerekse sosyal ağ da büyük ilgi topladı.

Çukur, birincil bölümü ile ekran başındakilere büyük bir sürpriz yaptı. Türk Sanat Müziği’nin kayda değer seslerinden Bülent Ersoy, diziye özel fasıl yaparak diziye renk kattı. Senaryosunun Gökhan Horzum’a ait olan Çukur dizisi oyuncu kadrosunda, başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Perihan Savaş, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka gibi isimler yer alıyor. 

Çukur dizisi karakterleri

Yamaç Koçovalı ( Aras Bulut İynemli); Koçovalı ailesinin kimyager oğlu. bununla beraber da müzisyenlik yapan Yamaç, yıllar önce ailesinden ve Çukur’dan bölünmüş fakat sonradan ailesinin ve Çukur’un tehlike aşağıda olduğunu öğrenmiş ve geri dönmek zorunda kalmıştır.

Sena Koçovalı (Dilan Çiçek Deniz); Bir kaç gün önce tanıştığı Yamaç ile evlenen enerji doymuş ve bir öyle da göz alıcı bir genç kız. Koçovalı ailesinin Yamaç ile olan ilişkisinin üzerine gölge gibi düşmesinin arkasından bütün gerçekleri öğrenir.

İdris Koçovalı (Ercan Kesal); Çukur mahalesini idare eden ve ailenin beyidir. Ailesini ve Çukur’u koruyabilmek adına elinden geleni yapmıştır. İdris Koçovalı, aynı zamanda Yamaç’ın babasıdır

Sultan Koçovalı (Perihan Savaş); İdris Koçovalı’nın eşi. Ailede sözü geçen Sultan, kendisini çocuklarına adamıştır.

Kahraman Koçovalı (Mustafa Üstündağ); Koçovalı ailesinin oğullarından birisidir.

Selim Koçovalı (Öner Erkan); İdris Koçovalı’nın üçüncü oğludur. Enerji doymuş kişiliğiyle ailenin ufak oğludur.

Çukur 119. Birim Özeti

Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Çukur 119. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 08 Mart 2021, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Çukur yeni birim fragmanı tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Gökhan Horzum göre kaleme alınan, Dilan Çiçek Deniz, Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka, Ercan Kesal, Perihan Savaş Çukur,Mustafa Üstündağ gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Çukur dizisinin son birim fragmanı ve dizi hakkında merak edilen bütün teferruat internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.