Geveze DiziÇukur 118. Bölüm Fragmanı

4 ay önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Her Pazartesi Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur, birincil bölümünden itibaren seyircisinden bütün not almayı başardı. Başrollerinde Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı dizide aksiyonun yanı sıra aşk batmış sahnelerde yer almakta. İstanbul’un en sıkıntılı mahalleleri aralarında bulunan Çukur’u güç günler beklemektedir. Oldukça ilginç bir hikayesi olan Çukur dizisinde, Yamaç’ın yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkada bırakarak yeni bir yaşam kurmuştur. Bir gece karşısına çıkan Sena’yı görebilen Yamaç, o gece sonsuz aşkı bulduğunu düşünür. Henüz birbirlerini tam anlamıyla tanımayan ikili hayallerinin gerisinde koşmaya başlarlar. Ancak Yamaç ve Sena’nın tehlikeli geçmişi hayallerini gerçekleştirmelerine engel olacaktır. Masal gibi devamlı bir ilişkinin sonunu Yamaç’ın ailesi bozar. Ama Sena, hala hazırda neler olduğunu bilemez. Bu ilginç hikayenin yönetmenliğini Sinan Öztürk üstlenmekte.

‘İlk görüşte aşk’ kelimesini bütün anlamıyla yaşayan Yamaç ve Sena’nın Paris’te geçirdiği romantik vakitler, ekranlarda büyük alaka gördü. Az Önce 4-5 gündür birbirlerini tanıyan Yamaç, Sena’ya izdivaç teklifi ederek hayatlarının en mutlu anlarını yaşamalarını sağlar. Çukur, İlk bölümü ile ekran başındakilerden lüzum reyting sonuçlarında gerekse sosyal ağ da büyük ilgi topladı.

Çukur, ilk bölümü ile ekran başındakilere büyük bir sürpriz yaptı. Türk Sanat Müziği’nin kayda değer seslerinden Bülent Ersoy, diziye özel fasıl yaparak diziye renk kattı. Senaryosunun Gökhan Horzum’a ait olan Çukur dizisi oyuncu kadrosunda, başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Perihan Savaş, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka gibi isimler yer alıyor. 

Çukur dizisi karakterleri

Yamaç Koçovalı ( Aras Bulut İynemli); Koçovalı ailesinin kimyager oğlu. bununla birlikte da müzisyenlik yapan Yamaç, yıllar önce ailesinden ve Çukur’dan bölünmüş ama sonra ailesinin ve Çukur’un risk altında olduğunu öğrenmiş ve geri dönmek zorunda kalmıştır.

Sena Koçovalı (Dilan Çiçek Deniz); Bir kaç gün önce tanıştığı Yamaç ile evlenen enerji dolu ve bir o kadar da alımlı bir genç kız. Koçovalı ailesinin Yamaç ile olan ilişkisinin üstüne gölge gibi düşmesinin arkasında tüm gerçekleri öğrenir.

İdris Koçovalı (Ercan Kesal); Çukur mahalesini idare eden ve ailenin beyidir. Ailesini ve Çukur’u koruyabilmek adına elinden geleni yapmıştır. İdris Koçovalı, bununla birlikte Yamaç’ın babasıdır

Sultan Koçovalı (Perihan Savaş); İdris Koçovalı’nın eşi. Ailede sözü geçen Sultan, kendisini çocuklarına adamıştır.

Kahraman Koçovalı (Mustafa Üstündağ); Koçovalı ailesinin oğullarından birisidir.

Selim Koçovalı (Öner Erkan); İdris Koçovalı’nın üçüncü oğludur. Enerji doymuş kişiliğiyle ailenin minik oğludur.

Çukur 118. Bölüm Özeti

Çukur, yeni bölümü ile 01 Mart Pazartesi 2021 tarihinde Show Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.