Geveze DiziBir Zamanlar Çukurova 87. Birim Fragmanı

3 ay önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Çok Eskiden Çukurova dizisi 1970’li yılların Adana’sında yaşanan bir aşk hikayesini ekranlara taşıyor. Bir yanda annesiz ve babasız gelişmek zorunda kalmış Yılmaz, öteki yanda kumarbaz abisine para getirebilmek için terzinin yanında çıraklık yapan Züleyha’nın birbirlerine duydukları aşk.

Birbirlerine büyük bir arzu ve aşk ile tabi olan Yılmaz ve Züleyha’nın hayatı banal bir gece de daha aşağı üst olur. Apar topar İstanbul’dan Adana’ya gitmek zorunda kalan çift, Yaman Çiftliğinde kendilerine bir meslek bulurlar ve çiftlikte yaşamaya başlarlar.

İstanbul’da başlayan hikaye Adana’da devam edecek ve Züleyha’nın çiftlik sakinlerine söylediği yalan hayatlarını sonsuza dek değiştirecektir.

Bir Zamanlar Çukurova’da kim kimdir?

Vahide Perçin (Hündar Yaman)

Çukurova’nın en zengin ailelerinin başında olan Demir Yaman’ın annesi. Ailesinin itibarı ve oğlu Demir’den değerli hiç bir şeyi yok. Soylarının devamı ve itibarlarının zedelenmemesi için bir gün tehlikeli bir oyun kurar ve çevresindekileri bu oyuna sürükler.

Uğur Güneş (Yılmaz Akkaya)

Züleyha için yapmayacağı şey değil. Parada pulda gözü yok. Tek istediği Züleyha ile evlenip mutlu bir yuva koymak. Fakat bir gün hiç istemediği bir şeyi yapar ve elini kana bular. Hayatı en ince ayrıntısına kadar değişen Yılmaz’ı içine düştüğü hayat öbür yollara sürükler.

Murat Ünalmış (Demir Yaman)

Yaman ailesinin tek varisi. Hedefi Çukurova’nın tek hükümdarı olmak. Para hırsı gözünü kör etmiş, istekleri için yapamayacağı şey değil oysa Demir’in babasından kalan toprakları miras bırakabileceği bir evladı yok. Çiftliklerinde işe başlayan Züleyha’yı görünce aşık olan Demir’i aşk değiştirebilecek mi? Hündar bayan oğlunun aşkına nasıl bir tepki verecek?

Hilal Altınbilek (Züleyha)

Güzelliğiyle herkesi büyüleyen, parada pulda gözü olmayan, hayattan tek ricası Yılmaz ile evlenip mutlu bir yuva koymak. Abisinin hatası sebebiyle hayatı alt üstteki olan Züleyha bir gün Yılmaz ile birlikte Adana’ya kaçar ve gideceği yerde daha zorlama kararlar devretmek zorunda kalacaktır.

Çok Eskiden Çukurova 87. Bölüm Özeti

atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Bir Zamanlar Çukurova 87. birim fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 11 Mart 2020, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Çok Eskiden Çukurova yeni birim fragmanı tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Yıldız Tunç tarafından kaleme alınan, Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen bütün ayrıntı internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.