Sinema HaberleriBaşarılı Oyuncu Rhys Darby’nin Yeni Projesi Belirli Oldu

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Darby, bu defa HBO için kamera karşısına geçecek..

CLTure

Rhys Darby, yakında çıkacak olan HBO Max komedi dizisi “Our Flag Means Death”te başrol oynayacak. Hızlı, başlangıçta eylül ayında yayıncı kadar sipariş edildi. Film, orta yaş krizi geçiren ve korsan gemisi “The Revenge”in kaptanı olan, 18. yüzyılda zengin bir beyefendi olarak yaşayan çiftçinin zengin çocuğu Stede Bonnet’in (Darby) reel hayatına dayanıyor.

Rol, dizinin baş yapımcılığını üstlenen ve yönetmenliğini üstlenen Taika Waititi ile Darby’yi bitmiş bir araya getirecek. İkili daha önce HBO dizisi “Flight of the Conchords” ve “What We Do in the Shadows” filmlerinde birlikte çalıştı. Darby, her iki projede de rol aldı. Waititi, HBO serisinde yazar ve yönetmen olarak devir yaptı ve filmde yıldız, asistan yazan, muavin yönetmen ve yapımcı olarak tayin yaptı.

Darby hem, Waititi’nin birlikte yazıp yönettiği yeni spor komedisi “Next Goal Wins”te de rol alacak. Darby’nin diğer rolleri aralarında her tarafta başlatılan “Jumanji”, “Guns Akimbo”, “Yes Man” gibi filmler yer alıyor. TV tarafında, daha önce TBS komedisi “Wrecked”da rol aldı ve “The X-Files”, “Angie Tribeca”, “Fresh Off the Boat”, “Life in Pieces”, “Bob’s Burgers” ve “Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles” gibi şovlarda rol aldı.

“Our Flag Means Death”, yazar, dizi sorumlusu ve baş yapımcı David Jenkins’den geliyor. Garrett Basch ve Dan Halsted aynı zamanda yönetici yapımcı olarak tahsis yapıyor. Şu anki plan, Waititi’nin Marvel filmi “Thor: Love and Thunder”ın prodüksiyonunu tamamladıktan sonra sete girmek ve vakit kaybetmeden birincil bölümü sürüklemek.

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678