Rüya TabirleriAvuç Içi Bakmak

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Aya Bakmak Ne Kavrayış Kazanç, İslami Avuç Içi Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Avuç Içi Görmek Ne Anlama Gelir?
Kapalı avuç içi geçim sıkıntısına ve cimriliğe, açık aya kuytu yaşamaya ve cömertliğe, Elin içinde kıl bakmak elden çıkacak dünyalığa, Avuçları göğe dürüst uyandırmak menfaatli bir işe, Minik avuç içi kuvvetsiz karaktere, Elin ayasında görülen çekicilik duuanın kabulüne, kişinin kendine ve başkasına gelecek nimete kötüye işaret eder. ( Ayrıca Bakınız; El.)Rüyada aya görmek rüya sahibinin kuvvetine, avucun açikligi geçiminin bolluguna kapaliligi ise geçiminin darligina isaret eder. Avucun içinde kil bittigini bakmak, rüya sahibine isabet edecek üzüntü ve borca isaret eder. Bazi tabirciler bu rüyayi, o kimsenin kaybedecegi mali seklinde sözcük grubu etmislerdir. Avucunu göge dogru açtigini görebilen kimse, devlet dairesinde çalisiyorsa, derecesi yükselir. Rüyayi görebilen avci ise fazla av avlar. Rüyada avucunun küçük ve ince oldugunu bakmak, rüya sahibinin ürkek ve karakteri zayif bir kimse olmasina isaret eder. Avucunun açik ve hoş oldugunu bakmak, rüya sahibinin, rizkinin bolluguna ve cömertligine isaret eder. Avucunun kapali oldugunu görebilen kimsenin, cimriligine ve hayri eksik bir kimse olduguna isaret eder. Kirmani demistir fakat: Rüyada avuç görmek, hoş ve pak ise hayirlidir. Bazilarina kadar avuç bakmak günahtan el çekmege kötüye işaret eder. Rüyada avuçlarini birbirine sürdügünü bakmak, iki sekilde sözcük grubu edilir: Ferah ve sevinç, faydasiz bir seyle ugrasmak. Elinin arkasi ile öbür elinin içine vurdugunu görmek bir musibete delalet eder. Cafer-i Sadik (r.a) buyurmustur fakat; Rüyada avuç bakmak alti seye yorulur: alkol ve zevk, mülk, evlat, baskanlik, kahramanlik, haramdan kaçınma. Avuç içinde fazla ya da eksik temizleme ve pislik, bu alti seyle kiyaslanarak yorumlanir. Ibn-i Kesir de söyle diyor: Rüyada avcunun genis oldugunu görebilen kisinin rizki bol olur. Mali ve parasi çogalir. Zenginligi yaninda cömertligi ile de ün yapar. Avcunun bakımlı oldugunu görmek de bunun ziddi ile yorumlanir.Bir kimse, avucunda abdesti bozan bir sey görse, o kimsenin kuvvetine ve dünyaligina delalet eder. Elinin arkasinda kil bittigini görse, o kimsenin durumu adaleli olur ya da parasal gider. Eger emlak ve akar sahibi birisi ise, menfaata erisir. Avuç insanin dünyasina ve islerinden el çekmesine de kötüye işaret eder.Bundan dolayi bir kimse rüyada avuç görse ve kendisi de dehşet bir halde bulunsa, o kimse o halden imtina eder.Avucun hoş olmasi sahibinin serden ve Allah (C.C.)’a asi olmaktan sakinmasina, sadaka almaktan çekinmesine kötüye işaret eder.Bazen de avucun güzelligi duanin kabul olmasina delalet eder. Bazi tabirciler, avuç geçimini sağlama, mülk, reislik, çocuk, yigitlik ve haramdan uzaklasmak gibi alti seye delalet eder, dediler. Rüyada Avuç Içi görmek ne demektir, Rüyada Avuç Içi bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Avuç Içi gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Aya İslami olarak neye delalet eder, Avuç Içi rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678