Geveze Dizi Ateş Ateş 19. Birim Fragmanı

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Ateş Ateş, birincil bölümü ile 2020 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu Burcu Görgün Toptaş tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Ahmet Katıksız yer almaktadır. Macera türündeki dizi, Show Tv ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Berker Güven yer alan Ateş Alev dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Berker Güven, Dilan Çiçek Deniz, Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Cem Bender, Toprak Can Adıgüzel gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Alev Alev 19. Bölüm Özeti

Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Alev Ateş 19. birim fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 18 Mart 2021, Perşembe akşamı yayınlanacak. Ateş Ateş yeni birim fragmanı tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Burcu Görgün Toptaş kadar kaleme alınan, Berker Güven, Dilan Çiçek Deniz, Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Cem Bender, Toprak Can Adıgüzel gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Alev Ateş dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm ayrıntı internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781