Geveze TeknolojiASUS, Z590 anakart serisini duyurdu

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Asus, Intel Z590 masaüstü platformuna ait bilgilerin CES 2021’de açıklanmasının arkasında üst düzey ROG Maximus XIII, yüksek performanslı ROG Strix, dirençli TUF Gaming ve sağlam Prime tasarımlarından oluşan yeni Z590 anakart serisini duyurdu.

ASUS, Z590 anakart serisini duyurdu

11. Tür Intel Core ™ işlemcilerin tam potansiyelini en üst düzeye içeri almamak için tasarlanan bu anakartlar, seri yanıt veren, yüksek kapasiteli ve güvenilir kuvvet iletimi için güçlendirilmiş VRM’lerin yanı sıra ve termal M.2 çözümleri de içeriyor. Ayrıntılı bağlantı seçenekleri arasında yerleşik USB 3.2 Gen 2X2 Type-C®, 10 Gb’ye dek Ethernet ve geleceğe dönük Intel WiFi 6E de bulunuyor. Ilave olarak, AI Sürat Aşırtma, AI Soğutma, AI Ağ Oluşturma ve İki Yönlü AI Gürültü Engelleme gibi yapay zeka destekli teknolojiler ise kullanıcıların sistemlerini asgari çabayla optimize etmelerine olasılık tanıyor. Süratli hakkındaki detaylı bilgiler önümüzdeki günlerde açıklanacak.

ASUS ayrıca H570, B560 ve H510 yonga setleriyle güçlendirilmiş değişik Intel 500 serisi anakartları da piyasaya sürecek. Bu ürünler hakkında daha pozitif bilgiye, ASUS Edge Up içerik merkezinden ve özel Intel 500 serisi bilgi merkezinden ulaşılabiliyor. Diğer yana yakında olacak olan cihaz yazılımı güncellemeleri, ASUS 400 serisi anakartların en yeni 11. Cins Çekirdek işlemcileri desteklemesini de sağlayacak. Bu güncellemeler Intel 400 serisi data sayfasından duyurulacak.

Basın Bülteni

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678