Geveze Teknoloji Asus, yeni oyuncu faresi ROG Gladius III’ü duyurdu

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Çevre birimleri ve bilgisayar donanımları ile yakından tanıdığımız Asus, çift temas seçeneğine sahip oyuncu faresi ROG Gladius III‘ü duyurdu. Hem kablolu hem de kablosuz olarak piyasaya çıkacak olan ROG Gladius III modeli, yeni tür anahtar soketler, sensörler ve kablosuz bağlantı dahil edinmek üzere teknolojisini yepyeni bir tasarımla birleştiriyor.

Gladius III’ün hibrit cisim yapısı avuç içi, pençe ve parmak ucu tutuş stillerine uygun bir şekilde karşımıza çıkıyor. Kablosuz versiyonu 89 gram, kablolu versiyonu da 79 gram olan fare, önceki neslin aksine epeyce hafiflemiş görünüyor. USB Type-C portu üzerinden şarj edilebilen farenin kablolu versiyonun da değişmez ROG Paracord kablo yer alıyor.

Asus, yeni oyuncu faresi ROG Gladius III'ü duyurdu

Asus, yeni oyuncu faresi ROG Gladius III’ü duyurdu

ROG Gladius III’ün gövdesine yerleştirilmiş toplam altı programlanabilir düğme bulunuyor. Oysa farenin iki belli başlı tuşu, ROG Push-Fit Switch Socket II doğruca diğer tuşlarla yer değiştirebiliyor. Switch Socket II, farenin ömrünü uzatmanın yanı sıra, değişik mikro anahtarlar kullanarak tuş türünü bireysel tercihinize göre özelleştirmenize olanak tanıyor. Evvelden kurulmuş birimlerin arızalanması durumunda, kutudan fazladan bir anahtar çifti çıkıyor. Bu soketlerin güçlendirilmiş yapısı, gelişmiş dokunma şehvetli ve tıklama doğruluğu için tuş yalpalamasını da azaltacak. Arşiv ise dahili bellekte tutulacak.

ROG Gladius III Wireless modeli ise, bugüne kadarki en gelişmiş RF teknolojisini kullanıyor. 2,4 GHz kablosuz temas ve Bluetooth 5.1 LE temas çözümlerini destekleyen fare, uygulama kolaylığı açısından üç cihaza kadar temas kurabiliyor. Her iki farede 19.000 DPI seviyesine değin çıkabilen yeni optik sensörü ve 50g hızlanma ile saniyede 400 inç tarama yapabiliyor. Bu sensörün piksel hassasiyetli hareketleri için 1:1 peşine düşüp takip oranı sunan fare, ROG Omni ayakları ile en ince hareketleri bile en yüksek hassasiyetle peşine düşüp takip edebiliyor.

ROG Gladius III’ün fiyat etiketi henüz açıklanmadı.

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781